Bohdalice B – Švábenice

18.kolo 21.4.2002 Švábenice:M.Málkovice B 1:0
Áčko konečně poprvé na jaře dokázalo zvítězit. Neskutečné se stalo skutečným. Tři body zůstaly doma. Po nekonečném trápení se nám podařilo zvítězit. Utkání bylo plné šancí a v první půli jsme soupeři pěkně zatápěli. Sice je pravda, že díky naší neschopnosti vstřelit branku se nemuseli vůbec strachovat, ale diváky to alespoň dostávalo do varu. Poločas skončil plichtou 0:0. V druhé půli se Málkovice otrkali a začali nám hrozit. Všichni jsme čekali míč v naší síti, ani by to nikoho po předešlých utkáních nepřekvapilo. Nestalo se. Pár minut před koncem utkání jsme se všichni nakonec dočkali. Po centru Lukáše Hladkého udělal obránce i brankař Málkovic chybu (podběhli balon) a Milan Stěnička se ocitl sám před prázdnou brankou. V poklidu hlavou míč dostal do branky – 1:0. V utkání jsme měli tolik tutových šancí, že se za jejich nevyužití musíme stydět. Na druhou stranu musím všechny hráče pochválit za jejich bojovnost. SESTAVA: Trněný, Sedlařík, Dvořák, Šiška (Vraťa Novotný), Weiss, Válek, Hrda, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Navrátil (Hrnčiřík), Stěnička. BRANKY: Stěnička