Bohdalice B – Švábenice

22.kolo muži 22.5.2004 16:30 Bohdalice B : Švábenice 1:2 (0:2) Derka, Doleček
V sobotu odpoledne jsme jeli do Bohdalic s totálně rozpadlou obranou. Některým hráčům se nechtělo, nebo pracovali na svých haciendách, tak se musela vytvořit úplně nová obrana. Prvních 15 minut to s námi vypadalo velmi bledě. Bohdalice nás nepustily k míči a díky tomu jsme se vůbec nedostali za půlku a několikrát nás v brance zachránil Stěnda. Ve 20 minutě jsme zjistili, že Bohdalice umí hrát dopředu, ale práce zpět jim moc nejde. Yjen přehodil obranu, kde osamocený Dolek přehodil gólmana a vedli jsme 1:0. Hra na hříšti se díky tomuto gólu vyrovnala a začali jsme se více tlačit dopředu. V 30 minutě přišla naše druhá gólová šance po tom co Peca přeloboval obranu. Pepin se odpoutal od obránce a z voleje dal na 2:0. Takové stoprocentní využití šancí nám chybělo v minulém zápase doma s Habrovanama. Do konce poločasu se už nic nestalo. V druhém poločase se diváci museli bavit, protože přišlo několik nádherných gólových akcí na obou stranách. Hra byla velmi rychlá a přelévala se na obě dvě strany. V těchto chvílích jsme museli děkovat Stěndovi v naší brance, protože vychytal vše co mohl. Důsledně dirigoval polátanou obranu, která se snažila pracovat pod jeho taktovou. V druhé půli se až do konce hrál pěkný svižný fotbal a branky mohly padnou do domácí nebo naší sítě. V nastaveném čase druhého poločasu, kdy jsme se stáhli a snažili se míče pouze odkopávat se po krátkém závěrečném tlaku Bohdalic podařilo snížit. Z Bohdalic jsme si odvezli vítězství 2:1. Naším nejlepším hráčem dnes byl jednoznačně Stěnda, která v brance opravdu čaroval. SESTAVA: Stěnička, Hrnčiřík, Dvořák, Hanák, Válek, Josef Jiříček (Martin Jiříček), Novotný Petr, Pištělka, Hladký Jan, Derka (Gabrišák), Doleček (Skácel) BRANKY: Jaromír Doleček, Josef Derka
Řekli před utkáním:
Miloslav Skácel (nestárnoucí útočník): Bude dobré pokud si odvezeme alespoň bod. Bude záležet na tom, kolik nastoupí hráčů z jejich áčka.
Řekli po utkání:
Rosťa Hrnčířík (dnes hrající trenér): Nevím čím to je, ale těší mě, že jsem na jaře 4x nastoupil a vždy jsme vyhráli.