Švábenice – Křenovice C

8.kolo muži 3.10.2004 15:30 Švábenice : Křenovice C 0:3 (0:2)
Zápas na hody začal za krásného počasí. Ve 2.minutě dostal hostující útočník do ofsajdu, který se nepískal a prohrávali jsme 0:1. V 7. minutě se na hranici velkého vápna dostal k míči Skin. Pohotově vystřelil těsně nad. V 17. minutě se opět dostal hostující útočník ve vápně ke střele, ale minul. V 21. minutě zahrává Yen druhý rohový kop a Mates hlavičkoval těsně vedle. V 23. minutě se Mates opět dostal ke střele a mířil nad branku. V 25. minutě došlo ve vápně hostů ke zranění Yena, kterého střídá Pepa Derka. Rozhodčí nic neviděl. Yen byl odvezen do nemocnice, kde zůstal s utrženým úponem levého stehna – nakonec to vypadá na naštípnutou pánev. V 31.minutě Peca zahrával, trestný kop, který gólman pokryl. V 38. minutě Peca zahrává roh. Pepin krásně hlavičkuje. Gólman tak tak vyráží a Radek Obruča hlavičkuje nad. V 40. minutě Peca vysunul Josefa Jiříčka, který vystřelil vedle branky. V 45. minutě si Pepin narazil s Matesem, ale trefil pouze gólmana. V 46. minutě předběhl hostující útočník Pavóka. Odcentroval a Roman Dvořák druhého neuhlídal. Ten odcentroval před naši branku a další hostující útočník úplně sám zvyšuje na 0:2. Do 2. poločasu vystřídal Fazula Romana Dvořáka. V 5. minutě centroval Peca za obranu kde Pepin na dlouhou nohu usměrňuje míč těsně vedle branky Křenovíc. V 8. minutě rozehrává Fazula trestný kop. Naběhnul si Pavók, ale trefil pouze gólmana.V 16. minutě jde na hřiště místo Skina Čuďa. V té samé minutě zahrává Peca trestný kop. Přestřelil zeď i branku. V 24. minutě Peca z velkého vápna střílí vedle. V 32. minutě Peca nahrál Josefovi Jiříčkovi a ten opět mířil vedle. Branka nám byla pořád nějaká malá. V 42. minutě jsme konečně z kopačky Čudě branku trefili, ale pouze do tyče. V 45. minutě poslal Čuďa přihrávku Pecovi za obranu a ten opět střílel vedle. V 46. minutě hostující útočník unikl ofsajdové pasti a završil konečný účet na 0:3. Opět jsme nevyužili spoustu šancí, které jsme měli. Soupeř hrál pouze to co potřeboval a ze čtyř šancí vstřelil tři branky. SESTAVA: Trněný, Pištělka, Obruča, Petr Novotný, Martin Jiříček, Weiss, Michal Novotný (Kouřil), Dvořák (Vymazal), Hanák, Jan Hladký (Derka), Jiříček Josef.