Švábenice – Ježkovice

7.kolo muži 26.9.2004 16:00 Švábenice : Ježkovice 1:1 (0:1) Roman Dvořák

1. poločas. Ve 2. minutě odcentroval hostující útočník z levé strany míč, který skončil těsně nad břevnem. V 9.minutě po centru do vápna střílel Peca na dlouhou nohu pouze do gólmana. Ve 12 minutě nastala krásná akce našeho mužstva. Fík od lajny odcentroval, Yen těsně hlavou minul a vyražený míč poslal Peca pouze do tyče. Ve 14. minutě nebezpečná akce před naší branou kdy hostující útočník z hranice penalty hlavičkuje těsně nad. V 15. minutě po zaváhání hostující obrany se dostal k odraženému míči Čuda, který z rohu malého vápna trestuhodně trefil pouze tyč. V 26. minutě trestný kop hostujícího mužstva těsně vedle tyče. Mezi 15. a 25. minutou naše mužstvo úplně přestalo hrát. Hra byla bez pohybu, chyběly přesné přihrávky a naopak nechyběly špatně zpracované míče. Vypadalo to jako bychom spolu hráli poprvé. 27. minutě střídal Čuďa a nastupuje Roman Dvořák. Ve 32. minutě nás hosté přehráli ve středu pole, poslali míč do volného prostoru odkud útočník přehodil našeho gólmana s výsledkem 0:1. Ve 34. minutě zahráváme trestný kop z boku velkého vápna. Střílený centr Pece gólman vyráží na vápno a Dvořák střílí nad. Ve 42. minutě kopeme první roh. Po zahraném signálu zakončujeme přetaženým centrem. 2. poločas. Do druhého poločasu jsme přeskupili sestavu. Obranu hrál Dvořák, Obruča, Vymazal. Fík se posunul do středu zálohy. Mates se posunul na hrot jako třetí útočník. Zlepšili jsem pohyb na hřišti a začali jsme se víc nabízet. V 6. minutě se dostali do šance hosté po samostatném nájezdu na našeho gólmana hráč Ježkovic minul branku. V 8.minutě se dostal Josef Jiříček do vyložené šance. Udělal kličku i gólmanovi, ale pak trestuhodně přestřelil. V 19. minutě zahrál Peca trestný kop od rohového praporku do jediného hráče ve zdi. V 25. minutě konečně po delší době pohledná akce našeho mužstva. Mates se na kraji uvolnil a jeho centr Yen hlavou umístil těsně mimo. V 28. minutě Skin zahrával tretsný kop a gólman pěknou střelu vyrazil na roh. Roh kopal Peca a Mates hlavičkoval do šibenice. Bohužel se podařilo obránci Ježkovic míč vyhlavičkovat. V 36. minutě Radek kopal trestný kop a přestřelil vše co šlo. V 45. minutě centroval skoro z poloviny hřišti Roman Dvořák a míč skončil překvapivě v síti hostů. Vyrovnáno 1:1. Po rozehrání rozhodčí ukončil zápas. Z mého pohledu nastoupilo naše mužstvo do prvního poločasu ve špatně poskládané sestavě. Hráči si těžko zvykali na místa na kterých neumí hrát. Těžko se s tím vyrovnávali a kupili čím dál více chyb. Záloha nepracovala tak jak měla a na obranu se valili hostující hráči v přečíslení. Do druhé půle trenér přeskupil sestavu a bylo to trochu o něčem jiném. Hráči dnes úplně zbytečně po každém faulu křičeli na rozhodčího, který pískal velmi dobře. Více se hádali než hráli. Dnes můžeme být rádi za bod. SESTAVA: Trněný, Pištělka, Obruča, Petr Novotný, Martin Jiříček, Weiss (Gabrišák), Michal Novotný, Vymazal, Jan Hladký, Kouřil (Dvořák), Jiříček Josef BRANKY: Roman Dvořák.