Zimní novinky

V sobotu 15.1.2011 proběhla členská schůze v pohostinství Na Lapači a tak přinášíme několik informací z tohoto zasedání. Tento příspěvek také zároveň shrne události, které byly postupně zobrazovány na úvodní stránce našeho webu.
První věc je poděkování pohostinství Na Lapači ve Švábenicích za konání silvestrovské tomboly a věnování celé vybrané částky na činnost našich nejmenších. Poděkování patří všem, kteří přispěli do této tomboly věcnými dary a také těm, kteří si losy zakoupili. Celková částka věnovaná na činnost žáků činila 12.110,- Kč. Ještě jednou děkujeme.
Pro všechny, kteří byli s Bestěm lyžovat přináším ještě jednou odkaz na stránky, kde se dá zjistit kolik toho člověk proseděl na sedačkách nebo v kabinkách, případně i najezdil na sjezdovkách. Připomínám, že se dá přepnout do češtiny vlevo nahoře, kde je vlaječka. Při registraci je nutné zadat existující e-mail, na který přijde potvrzení, které je nutné potvrdit. Také je nutné znát a zadat číslo svého skipasu. Registrovat se stačí pouze jednou a pokud člověk navštíví další střediska, tak pouze přidává další čísla skipasů. Celý systém tak trošku funguje jako lyžařský Facebook. Dají se přidávat přátelé a vidět případně jejich skipasy.http://www.skiline.cc
HVĚZDNÝ VÝKON VYŠKOVSKA: KDO SE POTKAL S FORMOU
V regionálním Vyškovském deníku aktuálně probíhá hlasování v anketě HVĚZDNÝ VÝKON VYŠKOVSKA: KDO SE POTKAL S FORMOU. V této anketě máme také své horké želízko v ohni. Je jím trenér našeho áčka pan Miroslav Boniatti. Pokud ho chcete podpořit, tak hlasujte na stránkách Vyškovského deníku ZDE. Veškeré podrobnosti naleznete na stejné adrese. Vítěz ankety bude pozván do redakce k online rozhovoru.
Krátký rozhovor s naším nejlepším střelcem naleznete v dalším článku týkajícím se ivanovického nohejbalu
KABINY
Aktuální situace je taková, že se nyní připravují plány k udělení stavebního povolení. Jak to bude vypadat mohou registrovaní vidět nahoře v MENU – ČLÁNKY.
Začne se stavět ihned po udělení stavebního povolení. Celou akci organizuje a financuje Městys Švábenice. Celému vedení Městyse Švábenice v čele s panem starostou Kubíkem patří obrovské poděkování. Kdy bude nové zázemí hotové, není v tuto chvíli známo. Věříme, že co nejdříve.
HRÁČSKÝ KÁDR NA JARO 2011
Dle aktuálních informací, které jsou k dispozici se kádr našeho prvního týmu na jarní sezonu změní minimálně. Do sestavy se po delší nemoci vrací Mira Boniatti a do Rakouska odchází náš nejlepší střelec Richard Jičinský. Další příchody a odchody nejsou v tuto chvíli v plánu. Vše se může případně měnit dle vzniklé situace.
V béčku se nic zásadního nemění. Pouze se nyní řeší post brankaře, kde „Buža“ již odmítá své působení v klubu. Snad se vše do začátku sezony vyřeší.
Spousta dotazů se týká našeho případného postupu do vyšší soutěže. Odpověď, kterou máme pro všechny fandy je taková, že pokud se to hráčům podaří vybojovat, tak se vedení bude snažit splnit veškeré podmínky pro tento postup. Jednání o kabinách je víceméně ukončeno. Nyní budou pozvání odpovědní zástupci Jihomoravského fotbalového svazu, aby učinili připomínky k našemu zázemí a vyjádřili se, co musíme splnit a na co nám případně mohou udělit výjimku. Vedení oddílu nenechává tyto záležitosti na poslední chvíli a snaží se je řešit s předstihem, ikdyž v tuto chvíli není jisté, zda se bude nebo nebude postupovat.
FINANČNÍ SITUACE KLUBU
Naše finanční situace je stabilizovaná a loňský rok skončil s mírným přebytkem. Tento přebytek bude použit jako rezerva na další rok. Obrovské díky patří Městysu Švábenice, který přispívá na činnost našeho klubu částkou 60.000,- Kč ročně, která musí být vždy použita na konkrétní vyfakturované záležitosti. Další finanční dotace byla poskytnuta z Jihomoravského kraje ve výši 30.000,-Kč a její čerpání je za podobných podmínek. V loňském roce byla obdržena také dotace na revitalizaci travnaté plochy. O této akci bylo psáno již dříve a podrobněji.
V těchto dnech náš klub čekají pro nás zásadní akce, které financují náš klub a to je 6. reprezentační ples ZOD Haná Švábenice, kde zajišťujeme občerstvení. Následovat bude náš VI. Sportovní ples konaný v sobotu 19.února. Dne 5.3.2011 proběhne také tradiční masopustní průvod naším městysem. Dovolujeme si tímto pozvat všechny občany do tohoto průvodu. Finance utržené z těchto akcí budou opět použity na činnost klubu. V letošním roce masopustní peníze budou použity na zakoupení písku určeného na travnatou plochu.
Byl podán návrh na změnu členských příspěvků a zrušení služeb na hřišti, které by zajišťoval správce. Nyní probíhají jednání kdo správcem bude a jaké činnosti bude vykonávat. Tato záležitost ještě není definitivní a uzavřená.
Na naších stránkách mohou někteří z fanoušků sledovat data a účast hráčů na tréninku áčka. Kdo to uvidí a kdo ne o tom rozhoduji já. Případné žádosti o přístup směřujte na mě a posoudím, zda to umožním nebo ne.