Švábenice – Radslavice

Zdravím. V posledním přípravném utkání před sezonou, nás prověřili hráči z Radslavic. Sestava : Stěnička M – Orel T. Knap P. Pokorný J. Jiříček J. – Jiříček M. Hladký L. Novotný P. Stříž J. – Hladký H. Stříž H. Střídal : Čech J.

V tomto utkání jsem se setkal s branařem hostů Kučerou J, hráči Janoškou D a Lamkašem R se kterými jsme před 8 lety, hráli ve Vyškově krajský přebor. Ale zpět k zápasu. V 5 min se dostal do brejku Stříž J ale Kučera ho vychytal. V 9 min trestný kop, Hladký L nepřesně. Stále jsme se nemohli dostat do tempa a nepřesné přihrávky nás brzdily v ofenzivě. I přesto jsme se Hladkým H a Střížem J do šancí dostali ale Kučera v brance hostů kraloval. Až v 37 min se do míče opřel Pokorný J a střela z 28 metrů končila u tyče. 1 : 0. V těchto minutách se dařila kombinace a soupeř byl pod tlakem. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a čtyři rohy po sobě byly nebezpečné. Opět nám vázla rozehrávka a chyby v obraně nahrávaly hostům. Nepokrytí hostujícího útočníka v 88 min znamenalo, že střelou z vápna trefil k tyči 1 : 1. Konečný výsledek zápasu dali hosté v 90 min, když úplně volný hráč zakončuje na 1 : 2. V poslední akci zápasu , v 93 min tvrdou střelu Pokorného J vychytal nejlepší hráč hostů Kučera. Tak zas někdy příště. Trener – MB.

Vytvořeno 21. 3. 2010 6:28