Švábenice – Radslavice

Zdravím. Do dnešního zápasu, šli naši hráči s cílem odčinit porážku z předcházejícího kola. Namlsaní hosté, pod dojmem vysoké výhry z minulého kola na domácí půdě, přijeli do Švábenic s cílem získat minimálně bod a potrápit tak domácí mužstvo. Tvrdě narazili. V tomto utkání jednoznačně dominovalo naše mužstvo, které nedalo soupeři jedinou šanci na dobrý výsledek. Švábenice – Radslavice 10:2 (6:1) Sestava: Milan Stěnička – Petr Knap, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Tomáš Orel – Honza Stříž, Lukáš Hladký, Jiří Judas, Milan Gruber – Štěpán Hladký, Honza Hladký. Střídal: 66. minuta Martin Novotný Štěpána Hladkého. Branky: 4x Honza Hladký v 3, 31, 81 a 90. minutě, 2x Honza Stříž v 9 a 37. minutě, 2x Milan Gruber v 19 a 59. minutě, Štěpán Hladký v 8 minutě a Martin Novotný v 78. minutě.Přihrávky: 2x Jiří Judas, 2x Milan Gruber, 2x Honza Stříž, Michael Jičínský, Petr Knap, Lukáš Hladký, Martin Novotný Žlutá karta: 57. minuta Petr Knap. Střely: 18x. Centry: 25x. Rohy: 7x.

Už začátek tohoto utkání dal jasně najevo, jak na tom obě mužstva jsou. Soupeř se snažil hrát otevřenou partii, což byla voda na náš mlýn. Jeden útok za druhým se valil do otevřené obrany a branky po podařených akcích na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak šly minuty. Vzhledem k počtu branek trošku telegraficky.

3. minuta – Lukáš Hladký provádí rohový kop, na který si naběhne Honza Hladký. Na jeho ránu hlavou nestačil brankař Radslavic J. Kučera reagovat. 1:0.
4. minuta – Soupeř vykřesal jiskřičku naděje po podklouznutí našeho stopera Miše Jičínského a koncovce J. Posoldy. 1:1.
8. minuta – Petr Knap vypustil po lajně Štěpána Hladkého, který zvýšil na 2:1.
9. minuta – Perfektní křižný míč do vápna od Miše Jičínského si zpracoval Honza Stříž a střelou na zadní tyč zvýšil na 3:1.
19. minuta – Po vyhraném hlavičkovém souboji Jirky Judase, se dostává ve vápně k míči Milan Gruber a upravuje na 4:1.
31. minuta – Po dokonalé kombinaci Lukáše Hladkého s Milanem Gruberem, vymyslel Milan tutovku pro Honzu Hladkého. Honza svou druhou brankou v zápase změnil skóre na 5:1.
37. minuta – Jirka Judas své sólo přes půlku hřiště zakončil přesnou přihrávkou na Honzu Stříže. Honza svou šanci dokázal proměnit a střelou do šibenice upravil poločasové skóre na 6:1.

V druhém poločase se náš brankostroj nezadrhl. Radost domácích hráčů i diváků pokračovala.

59. minuta – Do přetaženého centru Honzy Stříže se opřel Milan Gruber a bombou prostřelil J. Kučeru. 7:1.
64. minuta – I hosté se dočkali. Po faulu Miše Jičínského ve vápně se kopala penalta, kterou hosté snížili na 7:2.
78. minuta – Po další ukázkové kombinaci v křídelním prostoru Petě Knapa, Lukáše Hladkého a Honzy Stříže si do následného centru naběhl Mates Novotný a hlavou zvýšil na 8:2.
81. minuta – Po rohu Lukáše Hladkého se dostal na zadní tyči k míči Milan Gruber, který zpětnou střílenou přihrávkou našel Honzu Hladkého. Honza dnes již potřetí nekompromisně zavěsil. 9:2.
90. minuta – Konec dnešním brankovým hodům udělal opět Honza Hladký. Po přihrávce Matesa Novotného vstřelil svou čtvrtou branku a ukončil tak trápení hostujícího celku. 10:2.

Co dodat? Po výborném herním projevu a neskutečné střelecké produktivitě celého mužstva, jsme opět odskočili svým pronásledovatelům o nádherných 19 bodů.