Švábenice – Nesovice

Zdravím. Je velká škoda, že se předehrávalo jenom jedno jarní utkání. Kdo by asi zastavil rozjeté švábenické fotbalisty? Nepovedlo se to ani Nesovicím, které si odvezly v posledním utkání předčasnou vánoční nadílku. Co dodat? 14 soutěžních utkání bez ztráty bodu, 24 zápasů bez porážky v řadě, neskutečných 13 bodů náskoku na druhou Pustiměř. Užasné skore 65:6. Nejlepší střelec okresu Bary s 28 brankami na svém kontě. Jenom 6 obdržených golů Milana Stěničky. Suverénní obrana Petr Knap, Miša Jičinský, Jirka Judas a Milan Gruber. Motor mužstva záloha Jirka Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jirka Pokorný a Honza Stříž a konečně ozdoba mužstva útočná řada Bary, Honza Hladký, Štěpán Hladký a Mira Boniatti. To je podzimní bilance našich hráčů v podzimní sezóně okresního přeboru 2010-2011.Švábenice-Nesovice 7:1 (2:1)Sestava: Milan Stěnička – Petr Knap, Jiří Judas, Michael Jičinský, Milan Gruber – Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jiří Pokorný – Richard Jičinský, Honza Hladký. Branky:Richard Jičinský 2x, Honza Hladký 2x, Petr Novotný 1x, Lukáš Hladký 1x, Milan Gruber 1x. Přihrávky: Lukáš Hladký 2x, Petr Novotný 1x, Milan Gruber 1x, Štěpán Hladký 1x, Milan Stěnička 1x, Petr Knap 1x. Střídání:30 minuta Honza Stříž za Jirku Judase a v 72 minutě Štěpán Hladký za Jirku Stříže. Střely: 22x Centry: 25xRohy: 11x.

Hosté pod dojmem vysoké porážky z minulého kola na domácí půdě, se snažili uhrát co nejlepší výsledek. Jejich tuhá defenziva vzala za své již v 11 minutě. Po faulu na Lukáše Hladkého se k trestnému kopu postavil sám Lukáš. Jeho centrovaný míč uklidil Petr Novotný do sítě a načal účet tohoto zápasu 1:0.

O tři minuty později Jirka Stříž přihrává Petru Knapovy, který přízemním centrem nachází Baryho. Bary tečovanou střelou ve 14 minutě překonává branaře 2:0.
Z ojedinělého protiútoku se hosté dostávají před naše vápno, kde jsou zastaveni faulem. Perfektně zahraný trestný kop hostů skončil ve 28 minutě v naší síti 2:1.
Neprůstřelnost Milana Stěničky skončila po 9-ti zápasech. Poslední šanci uhrát čestný výsledek si vzali hosté sami v 42 minutě. Po druhé žluté kartě, následovala karta červená pro hostujícího hráče. To byl konec jejich nadějím.

Po ose, Honza Hladký, Bary, Petr Novotný, se k míči dostává opět Bary, který zvyšuje v 57 minutě na 3:1.
Další akce v 60 minutě začíná u Jirky Pokorného. Jirka dává do lajny Milanu Gruberovi, který naráží na Lukáše Hladkého. Lukáš přechází přes dva obránce a jeho střela končí u tyče. 4:1.
Běží 73 minuta Štěpán Hladký uvolňuje Honzu Hladkého, který s pomocí hostujícího obránce zvyšuje na 5:1.
Po rozehrání soupeře na polovině hřiště, vybojuje míč Lukáš Hladký. Jeho přihrávku si zpracuje Milan Gruber a zakončuje na 6:1.
Poslední ukázkovou akci zápasu předvedli Milan Stěnička a Honza Hladký v 86 minutě. Milanův dlouhý výkop skončil ve vápně soupeře, kde se v důrazném souboji s brankařem prosadil Honza Hladký. Jeho hlavička skončila v síti 7:1.
Konec zápasu a zasloužené ovace pro naše hráče. Klobouk dolů před tím co dokázali. Kdo hrál fotbal určitě ví, jak je to těžké dosáhnout takových výsledků. Proto všem hráčům velký dík.