Švábenice -Hoštice

Sokol Švábenice – TJ Hoštice – Heroltice 1:1 (0:0)

16.04.2016 16:00, 18.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Branky:
83. M. Weiss – 48. M. Lanc

Sestava: 

Sokol Švábenice: P. Knap – K. Přecechtěl , P. Navrátil (68. M. Bednář) , M. Weiss , R. Dvořák – R. Hrnčiřík , R. Novotný , L. Hladký , M. Novotný – J. Stříž , F. Navrátil (46. J. Hladký) –
TJ Hoštice-Heroltice: J. Jenáček – M. Jünger , V. Petružela , L. Kolkop , J. Toman – M. Autrata , F. Kocourek , P. Kozák (64. J. Wachtel) , V. Kocourek – M. Lanc (75. E. Jünger) , Z. Šváb –
ŽK: 70. R. Novotný , 89. M. Bednář – 69. M. Autrata , 80. V. Kocourek , 90. Z. Šváb .
Hráči zápasu: J. Hladký – M. Jünger .
Místo: Švábenice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Machala Karel

Derby skončilo remízou
Obě mužstva se v poslední době potýkají s velkou marodkou, ale s výsledky v jarní části sezóny mohou být jejich příznivci spokojeni.

První část hry skončila bez branek
Úvod zápasu patřil domácím, ovšem jejich převaha nepřinesla gólové vyjádření, nejblíže k vedení mělo domácí mužstvo, po nastřeleném břevnu branky hostujícího mužstva. Potom se hra vyrovnala, ale do poločasu žádné z mužstev branku nevstřelilo.
V druhém poločase se diváci branek dočkali
Brzy po zahájení druhé části hry došlo po dlouhém nákopu z přímého kopu, k nedorozumění v domácí obraně a do prázdné branky skóroval hoštický Martin Lanc. Tato branka ovlivnila na dlouhé minuty vývoj další hry. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté povzbuzení vedoucí brankou hráli klidněji a již se zdálo, že se jim vedení podaří uhájit. V poslední desetiminutovce zahrával Martin Novotný přímý kop a nastřelil tyč branky hostů. Odražený míč doběhl Lukáš Hladký a po jeho centru Michal Weiss hlavou vyrovnal. V samotném závěru utkání šel ještě Jan Hladký sám na brankáře Jiřího Jenáčka, ale ten domácího útočníka dokázal vychytat a zachránil pro hoštické mužstvo cennou remízu.

Ohlasy k zápasu

Sokol Švábenice
Michal Weiss – trenér: Při potížích, které máme se sestavou jsem nakonec s remízou opět spokojen. Škoda, že Honza Hladký neproměnil v závěru zápasu svoje sólo. mohli jsme být ještě spokojenější.

TJ Hoštice-Heroltice
Vratislav Kocourek – trenér: Ve větší části dnešního utkání jsme asi měli více ze hry, ale domácí měli zase více šancí, takže nakonec spokojenost s remízou.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62720/