Otnice – Švábenice

Zdravím. V honbě za dalšími důležitými body nám stálo v cestě dobře připravené mužstvo z Otnic a jejich nepříjemné granulátové hřiště. V náročném a na šance bohatém  utkání, se podařilo našim hráčům navázat na podzimní výkony i výsledky. Čísla 21, 31 a 15-ti bodový náskok na druhou Pustiměř je potěšitelný. Otnice – Švábenice 1:2 (1:1) Sestava: Milan Stěnička – Petr Knap, Michael Jičínský, Jiří Judas, Milan Gruber – Petr Novotný, Lukáš Hladký, Miroslav Boniatti, Jiří Pokorný – Štěpán Hladký, Honza Hladký. Střídal: 77. minuta Honza Stříž Štěpána Hladkého a 88. minuta Jiří Stříž Miroslava Boniattiho. Branky: 34. minuta Honza Hladký, 64. minuta Jiří Judas. Přihrávky: Miroslav Boniatti, Štěpán Hladký. Žluté karty: 60. minuta Lukáš Hladký, 86. minuta Jiří Judas Střely: 9x. Centry: 18x. Rohy: 6x.

Po opatrném začátku jsme se do první šance dostali v 18. minutě, když po kombinaci Jirka Judas, Honza Hladký se do centru položil Jirka Pokorný, ale na míč nedosáhl. Soupeř oplácí, ale střelu z vápna chytá Milan Stěnička. Do protiútoku, se po přihrávce Miry Boniattiho, dostává Honza Hladký. Jeho pohotovou střelu z úhlu brankař domácích vyráží. Do gólového brejku jsme se dostali v 34. minutě. Po odvráceném centru do našeho vápna, se k míči dostává Lukáš Hladký. Jeho kolmice nachází Miru Boniattiho, který po průniku do vápna, dává pod sebe na Honzu Hladkého. Honza střelou k tyči posílá naše hráče do vedení 0:1.

Jako přes kopírák domácí srovnali v 38. minutě. Po ztrátě míče na vlastní polovině, se Otnický útočník Spáčil dostal uličkou za Peťu Knapa. Obešel Mišu Jičínského a podél Milana Stěničky vyrovnal stav utkání na 1:1.

Druhý poločas začali lépe domácí, když z vápna v dobré střelecké pozici přehodili Milana Stěničku i naši branku a vzápětí po přečíslení naší obrany trefili břevno. Po těchto loženkách soupeře se dostali ke slovu i naši hráči . V 64, minutě poslal Lukáš Hladký míč mezi dva beky na Peťu Novotného, který z křídla prostrčil na Štěpána Hladkého. Štěpán pohotově prodloužil míč do vápna na Jirku Judase. Jirka prostřelil vše co mu stálo v cestě  1:2. Od tohoto stavu vsadili domácí na nakopávané míče do našeho vápna, ale přes dobře hrající obranu se neprosadili. Konec zápasu jsme si pohlídali a tak další veledůležité vítězství na horkém Otnickém hřišti je na světě.

Otnice svým výkonem potvrdily, že z jejich hřiště se jen tak body nevozí a o to víc těší, že se to podařilo nám.

Tak zase někdy příště.

Trener – MB

Vytvořeno 4. 4. 2011 13:30