News před podzimem

Máme tady po delší době opět nějaké novinky a změny nejen v klubu.
Nejdříve k dění v klubu.
Jak již bylo dříve zmíněno, tak z Pačlavic se vrátili dorostenci. Patrik Navrátil, Štěpán Hladký, Roman Novotný a Michal Petřek. Kdo z nich bude posilou do áčka nebo béčka je na rozhodnutí trenérů. Letní přípravné zápasy někteří z nich odehráli za áčko.
Michal Petřek odchází na půlroční hostování do dorostů ve Vyškově. Roman Hrušák odešel na roční hostování do Lysovic. Petr Hladký prodloužil roční hostování v Morkovicích.
V tuto chvíli v áčku na půlročním hostování zůstává Mira Boniatti (Mladá Boleslav) a Jirka Judas (Horka nad Moravou). Také na půlroční hostování přichází posila do útoku Riša Jičinský ze Zbrojovky Brno.
Během letní přípravy bylo tyto hráče možné vidět v akci a každý z fanoušků si mohl udělat představu jestli jsou nebo nejsou posilou pro tým. Věříme, že se jim bude i nadále dařit, tak jako doposud.
Z Vyškov a došlo k přestupu Jirky a Honzy Střížových a jsou tedy již opět hráči našeho oddílu.
Na hřišti úspěšně proběhla revitalizace travnaté plochy a na kvalitě se to velmi pozitivně odrazilo. Nyní by mělo pomalu docházet k neustálému zlepšování. Omezen byl z tohoto důvodu také provoz na hřišti a hráči trénovali kde se dalo. Na travnaté ploše u ZOD Haná Švábenice, v Prasklicích nebo béčko v Málkovicích. Přípravné zápasy na hřištích soupeřů. Děkujeme všem za pochopení situace a pomoc.
Jak je již z rozpisu zápasů vidět, tak domácí zápasy áčko odehraje v sobotních podvečerech, béčko v nedělních 10 hodin a žáci v neděli po obědě. Rozpis je vystaven na úvodní stránce webu. Případné změny zde budou včas zveřejněny.
Na webu dochází také k několika drobným úpravám. Žhavé téma posledních dnů je DISKUZE. Proto je zde nová anketa – Co s diskuzí? Zatím její výsledky odrážejí to co je slyšet od fanoušků na hřišti, v hospodě, cukrárně atd.. Někteří chtějí anonymitu a někteří ne. Řešení dané situace je složité. V určitých chvílích dochází k útokům snad na všechny v klubu a někdy je klid. K útokům dochází, když se nedaří nám a v poslední době především v případě nezdarů ostatních týmů a závisti jejich fanoušků.
K dnešnímu dni je tedy situace s diskuzí taková, že jako novinka bylo umožněno reagovat na každý článek, který je zde uveřejněn přímo v článku. Omezeno je pouze na uživatele Facebooku, který se stává fenoménem dnešní doby. Tím je zajištěno, že nemůže přispívat kdokoli a je vidět kdo opravdu příspěvek napsal. Text příspěvku si můžete nechat zobrazit na své Facebookové zdi. Stejné nastavení je také u hlavní diskuze, která není až tak využívána k příspěvkům. Zůstává nám zde ještě tzv. Showbox na úvodní stránce, kde hlavně píšete své vzkazy. Pravděpodobně dojde ke změně účelu tohoto vzkazníku. Možná bude určen pouze pro činovníku klubu pro sdělení důležitých neodkladných oznámení a otatní budou mít zamezen přístup. Další možností je úplné zrušení nebo změna za „Facebookový typ“. V tuto chvíli ještě není rozhodnuto. Své názory můžete vyjádřit v anketě nebo přímo v diskuzi. Jednoznačné je to, že do budoucna nebudou dvě diskuze, protože je to zbytečné tříštění příspěvků. Změna nastane ihned, jakmile bude vše technicky vyřešeno.
Upozorňuji návštěvníky diskuze, že někteří zaměstnavatelé blokují Facebook a tak si z práce diskuzi nemusíte přečíst. Také internetový prohlížeč Opera má problémy se zobrazováním diskuze, proto doporučuji Internet Explorer, Firefox nebo Chrome.
Děkuji všem návštěvníkům stránek, že sem vůbec přicházejí a především těm, kteří napíší hodnotný příspěvek, pod který se nebojí podepsat. Děkuji trenérovi áčka, že píše pravidelné reporty a ubral mě díky svému asistentovi obrovské množství práce se statistikou. Patříme k jednomu z mála fotbalových webů na okrese, kde se alespoň něco děje a hlavně jsou zde aktuální informace. Díky tomu máme vcelku slušnou návštěvnost stránek. Vysokou kvalitu webu se budeme snažit udržet i nadále. Snad přijdou opět nějaké další novinky.
PS INZERÁT: Hledá se sponzor naší tipovačky. Najde se někdo, kdo by dal nějakou cenu? Jak již nějakou menší pro vítěze kola, případně hodnotnější pro vítěze za celou sezónu.