Nesovice – Švábenice

Zdravím. Švábenice – Otnice 3:0, Lysovice  2:1, Pustiměř 3:0, Letonice 5:1, Radslavice 4:0, Vicemilice 2:1, Křižanovice 7:0, Dražovice 10:0, Pačlavice 5:2, Vážany 2:0, Velešovice 4:0, Brankovice 4:0, Nesovice 7:0. Pro připomenutí, to je těch 13 utkání bez ztráty bodů a neskutečných 23 zápasů bez porážky v řadě. Naši hráči se početné skupině švábenických fanoušků, kteří neváhali přijet podpořit naše borce v posledním utkání venku, předvedli ve výborné formě.Nesovice – Švábenice 0:7 (0:4) Sestava: Milan Stěnička – Petr Knap, Jiří Judas, Michael Jičinský, Milan Gruber – Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jiří Pokorný – Richard Jičinský, Honza Hladký. Branky: Jiří Pokorný 3x, Richard Jičinský 2x, Štěpán Hladký 1x, Jiří Judas 1x. Přihrávky: Lukáš Hladký 2x, Jiří Judas 1x, Honza Hladký 1x, Jiří Stříž 1x, Petr Novotný 1x, Milan Gruber 1x. Střídání: 55 minuta Honza Stříž za Petra Knapa a v 67 minutě Štěpán Hladký za Honzu Hladkého. Střely: 14x Centry: 22x Rohy: 6x.

Od začátku utkání bylo znát kdo je pánem na Nesovickém hřišti. Hosté se dostávali kombinační hrou před soupeřovu branku a gólové šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Již v 5 minutě po rohu Lukáše Hladkého se dostal do zakončení Jirka Judas a hlavičkou nedal brankáři žádnou šanci. 0:1.

V 18 minutě vybojoval míč před vápnem Jirka Judas, prošel středem hřiště a vyslal do vápna Baryho, který prostřelil domácího brankaře 0:2.
Ve 22 minutě agilní Jirka Judas prodloužil míč do uličky na Honzu Hladkého, který byl sražen ve vápně branařem. Pokutový kop bezpečně proměnil Bary a upravil stav utkání na 0:3.
Po další  akci na jeden dotek v křídelním prostoru, Jirka Stříž našel centrem Jirku Pokorného, který bombou pod víko ve 28 minutě zvyšuje na 0:4.

V pohodě hrající hosté zahráli i několik standartek, kdy jedna v 58 minutě stála za to. Po rozehrání trestného kopu Lukášem Hladkým, přes Jirku Judase a Petra Novotného se dostal do koncovky Jirka Pokorný. Na jeho střelu se nestačil domácí branař ani podívat. 0:5.
Po autovém vhazování Jirky Stříže, se k míči dostal Milan Gruber a v 67 minutě prodloužil na Jirku Pokorného. Jirka bez přípravy trefuje šibenici. Svým třetím gólem v utkání zvyšuje na 0:6.
Perfektní akci pro nadšené švábenské fanoušky předvedl Lukáš Hladký v 76 minutě. Své sólo přes půlku hřiště, kdy obešel vše co mu stálo v cestě, zakončil přihrávkou před prázdnou branku na Štěpána Hladkého. Štěpán za velkého jásotu našich fanoušků zvýšil na konečných 0:7.
Je radost se dívat v jaké pohodě naši hráči dohrávají podzimní sezónu a to je ta nejlepší pozvánka na poslední utkání v sobotu, kdy k nám přijedou opět Nesovice.