Konec sezóny + aktuality

Vedení TJ Sokol Švábenice oddíl kopané děkuje všem, kteří v uplynulé sezóně jakýmkoli způsobem podporovali náš oddíl. V první řadě se jedná o Městys Švábenice v čele s panem starostou a celým vedením městyse. Jedná se o mnoho dalších firem a jednotlivců, bez kterých by náš oddíl nemohl fungovat. Ještě jednou všem děkujeme a věříme, že budete podporovat náš oddíl i nadále.
V uplynulé sezóně všechny naše týmy skončily na čtvrtém místě. Muži “A” získali v okresním přeboru ve svém druhém roce působení ještě více bodů než v prvním roce. V sezóně 2008/2009 to bylo 42 bodů a v sezóně 2009/2010 celkem 47 bodů. Do okresního přeboru padají z 1.B Otnice. Z třetí třídy postupují Dražovice B a Radslavice. Do 1.B postupují Drnovice. Do třetí třídy padají Němčany a Kobeřice.
Ze čtvrté třídy do třetí postupují Lysovice B a Dědice. Do čtvrté třídy padají Chvalkovice u Bučovic. Jaké týmy nakonec budou hrát čtvrtou třídu ještě není v tuto chvíly známo.
Losovací aktiv OFS Vyškov proběhne v pátek 9.7.2010 v 16:00 hodin v zasedací místnosti Úřadu pro casino online zastupování státu ve věcech majetkových Nádražní 238/7 ve Vyškově.
Jakmile bude známo rozlosování, tak zde bude včas uveřejněno.
Co se týká novinek v našem klubu – příchody, odchody, návraty, změny atd. nejsou prozatím žádné. Vše je v jednání a nejsou známy žádné podrobnosti. Vše zde bude včas uveřejněno jako vždy, až bude vše upečeno, uvařeno a snědeno.
Z hostování v Pačlavicích se vrací dorostenci a věříme, že se zapracují do našich týmů.
Aktuální novinkou jsou probíhající práce na našem hřišti, které provádí firma Eurogreen. Prosíme všechny návštěvníky hřiště, aby plně respektovali probíhající práce na trávníku a případná omezení, které jsou s těmito úkony spojeny.
Na našem trávníku proběhne odstraňování travních plstí, zlepší se provzdušnění, podpoří se vysychání a zlepší rovinatost. Dojde také k zahuštění porostu a vylepšení vegetační vrstvy. Do trávníku bude zapracován písek, který zlepší vlastnosti celé plochy.
Tyto práce jsou hrazeny z akce Zelený trávník 2010. Tuto regeneraci travnaté plochy také podporuje Městys Švábenice, DVORAGRO s.r.o. a ZOD Haná Švábenice.