Švábenice žáci – Habrovany žáci 4:0 (4:0)

Sestava: Bednář – Pokorný, Behanovský, Hanák M., Kadlík – Hrnčiřík, Pozdíšek, Cupák, Hanák P. – Sedláček, Vojáček

Střídali: Kaláb, Novák, Derka, Hladký, Přikryl, Dvořák

Branka: Sedláček 2, Pozdíšek, Hanák P.

1. poločas:
Tak po trochu šťastném vítězství nad mužstvem Brankovic nás čekal úkol potvrdit naši předváděnou hru a pokusit se o další zisk bodů proti mužstvu Habrovan. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsme, hlavně po stranách, začali přehrávat.  Již v 7. minutě utkání zahrává rohový kop Z. Sedláček. Krásně míč posadil na hlavu M. Pozdíška a ten k tyči nekompromisně zavěsil.  1:0. Tři minuty na to po lajně dobře kombinuje M. Hanák M.  a P. Hanák. Míč se poté dostává k Z. Sedláčkovi a ten z nemožného úhlu dává druhý gól. Dále jsme dobře kombinovali a měli hru zcela pod kontrolou. Do další velkých šancí se dostali např: Kaláb a Přikryl, ale bohužel je neproměnili. Ve 25. minutě jsme se radovali po třetí, když po pěkném průniku M. Pozdíška a jeho centru před bránu se nejlépe ve vápně zorientoval  P. Hanák. Vedeme 3:0. Za chvíli přišel náš další úder. Po výkopu M. Bednáře a chybě stoperů hostů se dostává Z. Sedláček sám před brankáře a po zemi skóruje na 4:0. Tak skončil velmi vydařený první poločas.

2. poločas
Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem hrát hlavně zodpovědně dozadu a nedovolit soupeři zdramatizovat utkání. Soupeř se fotbalově zlepšil a naše hra do útočné fáze už nebyla tak produktivní. Přesto jsme se dostali do několika šancí, ale střelecky už jsme se dokonce zápasu neprosadili. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím 4:0.

Zhodnocení trenéra:
První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Dařila se nám kombinace a měli jsme výraznou převahu, kterou jsme vyjádřili také brankově. Druhý poločas jsme si v kabině řekli, že jdeme s cílem pokud možno neinkasovat a popřípadě z brejku přidat ještě nějakou branku. Hráči zvládli utkání bravurně a připsali jsme si do tabulky další důležité 3 body. Děkujeme za podporu a těšíme se na další utkání.