Sestava: Bednář – Behanovský, Dvořák, Cupák, Hrnčiřík – Pozdíšek, Pokorný, Hladký, Hanák P. – Sedláček, Kaláb

Střídali: Vojáček, Přikryl, Novák, Zaoral, Derka

Branka: Pokorný

1. poločas:
Od prvních minut utkání jsme soupeře zatlačili. Dostali jsme se do pár slibných střeleckých příležitostí, ale při zakončování jsme stále hodně zbrklí. V probíhající 15. minutě se po lajně uvolnil Sedláček nacentroval na hlavu Pokorného, který nedal brankáři hostů žádnou šanci 1:0. Do konce poločasu, se hrál již spíše bojovný fotbal a tak poločas skončil 1:0.

2. poločas
Druhý poločas se odehrával podobně jako první. Naše kombinace byla hodně nepřesná a tak se nám nedařilo vstřelit druhý gól, který by nás uklidnil. Z přímého kopu nastřelil T. Pokorný břevno. Šance měli Kaláb a Pozdíšek, ale stále nic. Pět minut před koncem utkání šel sám na brankáře D. Hladký, ale i on bohužel nedal. Soupeř měl také pár brejků, ale zápas jsme vydřeli a doma zůstali 3 body.

Zhodnocení trenéra:
Odehráli jsme spíše bojovný než pohledný zápas. Při absenci dvou obránců ze základní sestavy, jsme zkoušeli nové rozestavení týmu a na naší hře to bylo trochu znát. Do hry se zapojovalo hodně mladých hráčů, kteří podali docela slušný výkon. Myslím si, že naše vítězství je zasloužené. Hráče chválím hlavně za bojovnost a za disciplínu.