Švábenice žáci – Brankovice žáci 1:0 (0:0)

Sestava: Bednář, Pokorný, Behanovský, Kadlík, Hanák M., Dvořák, Pozdíšek, Cupák, Hrnčiřík, Sedláček, Hanák P.

Střídali: Kaláb, Vojáček, Přikryl, Hladký

Branka: Sedláček

1. poločas:
Před utkáním jsme tušili, že Brankovice budou velmi silným soupeřem. Potvrdilo se to již od prvních minut utkání. Soupeř nás přitlačil na naši polovinu a jen velmi těžko jsme se dostávali na jeho soupeře. Tlak hostů se nám dařil zachytávat před naším vápnem. Brankovice se dostaly do několika slibných střeleckých možností, ale vždy se nám podařilo střelu zablokovat, nebo byl v bráně výborně chytající M. Bednář. Po velkém úsilí a trochu štěstí se nám podařilo udržet stav poločasu 0:0.

2. poločas
Na začátku druhého poločasu nás soupeř chtěl ještě více přitlačit, ale pomalu nám tím začal více otevírat svou obranu. Díky tomu jsme se dostávali do slibných brejků. Velkou šanci měl P. Hanák, ale bohužel trefil vybíhajícího gólmana hostů. Brankovice nastřelily dvě tyčky a měly stálý tlak. Naše velká bojovnost se nám nakonec vyplatila na 100%. Běžela 69. minuta utkání kdy po dlouhém výkopu M. Bednáře a zaváhání obrany včetně brankáře soupeře, se k míči dostává Z. Sedláček, který svým důrazem doklepává míč do odkryté branky. Vedeme 1:0. Zápas už se nám podařilo udržet. Našemu velmi cennému vítězství pak ve stoje aplaudovalo několik desítek diváku.

Zhodnocení trenéra:
Mužstvo Brankovic mělo velmi silný tým. Mám obrovskou radost z našeho nečekaného vítězství. Všem hráčům děkuji za disciplínu a odvedený výkon, kterým se na hřišti prezentovali. Také děkuji divákům za atmosféru a krásnou děkovačku. Těšíme se na další utkání.