Vícemilice – Švábenice

Zdravím. Po odpočinkovém zápase v minulém kole, jsme se představili na malém hřišti ve Vícemilicích. Soupeř který má založenou taktiku hry na nakopávaných míčích po celých devadesát minut, nám dělal velké potíže. Důrazná až agresivní hra obou mužstev, dávala tušit, že moc kombinace a pohledné hry neuvidíme. Vícemilice – Švábenice 1:1 (1:0) Sestava: Milan Stěnička – Petr Knap, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Tomáš Orel – Honza Stříž, Lukáš Hladký, Jiří Judas, Milan Gruber – Štěpán Hladký, Honza Hladký. Střídal:50.minuta Martin Novotný Tomáše Orla a v 59.minutě Miroslav Boniatti Štěpána Hladkého. Branky: Jiří Judas Přihrávky: Štěpán Hladký Žlutá karta: 55.minuta Petr Knap, 71.minuta Lukáš Hladký a 77.minuta Honza Hladký Střely: 6x. Centry: 10x. Rohy: 3x.

Přestože naši hráči věděli, jaký jednoduchý fotbal domácí mužstvo hraje, nedokázali se za celý první poločas prosadit. Po naší ztrátě míče následoval okamžitý razantní odkop do našeho vápna, kde si domácí útočníci vytvářeli střelecké příležitosti. Jenom svou špatnou koncovkou se připravili o zasloužené vedení. I tak se jim to podařilo a v 38.minutě se dostali do vedení. Dlouhá hlavička ze středu hřiště, našla rozběhnutého a zcela nepokrytého Lazora, který podél Milana Stěničky dokázal zakončit. 1:0.

Další tutovku zahodili domácí v 50.minutě, když v zcela odkryté brance, trefili pouze tyč. Hosté se konečně prosadili v 57.minutě, když se po rychlém protiútoku k míči dostal Milan Gruber a vyslal do koncovky Štěpána Hladkého, který byl sražen ve vápně. Penaltu bezpečně proměnil Jirka Judas. 1:1.

Soupeř odpověděl závarem před naší brankou, ale v koncovce se neprosadil. Poslední šanci na vítězný a zároveň postupový gól měl na noze Honza Hladký v 87.minutě.  Po centru Miše Jičínského se dostal ke střele, ale domácího brankaře nepřekonal. Ve velice těžkém utkání a s nepříjemným soupeřem, dokázali naši hráči vydolovat důležitý bod, který nám zaručuje 17-ti bodový náskok před druhým mužstvem v tabulce okresního přeboru.