Velešovice – Švábenice

Zdravím. Třetí utkání jarní sezony nám přineslo první prohru. Velešovice – Švábenice 2:1 (0:1).

Naše sestava: Stěnička – Knap, Jičinský, Pokorný, Dvořák – Hrda, Judas, Novotný P, Gruber – Jiříček M., Boniatti
Střídali: 63 min. Stříž J. za Dvořáka a v 75 min. Stříž H. za Jiříčka M.
Střelec branky: Hrda
Přihrávky: Novotný P.
Rohy: 2:0

I bez třech zraněných hráčů (Hladký Jan a Lukáš, Jiříček Josef) jsme nastoupili k utkání s odhodláním bojovat. Od první minuty jsme kontrolovali hru a některé akce volali po brance. Ve 24 minutě Novotný perfektním centrem našel Hrdu a ten zavěsil do branky 0:1. Ve 41 minutě zakončuje po centru Jičinského uzdravený Boniatti vedle.

Druhý poločas začal velkou šancí soupeře, kdy Stěnička chytil tutovku. V 56 minutě měl na noze branku Judas, ale nedal. Od této minuty se vytratila přesnost v rozehrávce a řada hrubých chyb u našich hráčů nahrávala soupeři. V 59 minutě ztráta míče u lajny a domáci útočník dává Stěničkovi jesle 1:1. Další tutovku v 76 minutě chytá Stěnička. V 79 minute další hrubka naší obrany a soupeř po centru zvyšuje na 2:1.

Naše snaha o vyrovnáni byla neplodná a tak jenom 2 žluté karty našich hráčů orámovali konec utkání. Tak zas někdy příště.