Velešovice – Švábenice

Zdravím. Tutové vítězství, jasné tři body a otázka skóre. To vše se probíralo mezi fanoušky hostujícího mužstva. Jedenácté vítězství po sobě. 21 utkání bez porážky v řadě se stalo skutečností. Velešovice – Švábenice 0:4 (0:1) Sestava:Milan Stěnička – Petr Knap, Jiří Judas, Michael Jičinský, Milan Gruber – Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jiří Pokorný – Richard Jičinský, Honza Hladký.Branky: Honza Hladký 3x, Jiří Judas 1x Přihrávky: Richard Jičinský 2x, Honza Hladký 1x, Lukáš Hladký 1x. Střídání: 76 minuta Honza Stříž za Petra Novotného a v 84 minutě Štěpán Hladký za Richarda Jičinského. Střely: 11x Centry: 23xRohy: 8x

Další zápas podle už zaběhnutého scénáře našich soupeřů. Ať hrajem doma nebo venku, soupeř se zakope před svou brankou a je jenom otázkou času, kdy se přes zhuštěnou obranu prosadíme. Útočná snaha podporovaná přes krajní beky, kde vynikal Milan Gruber svými průniky po lajně, neměla dlouho brankový efekt. Až v 38 minutě se podařila akce, která uklidnila naše hráče. Petr Knap z pravé strany posílá ideální centr na Baryho, který trefuje domácího obránce. Od hráče se míč odráží k Honzovi Hladkému, který hlavou zakončuje a upravuje na tolik očekávaný výsledek 0:1.

Do obrovské šance se dostal v 52 minutě Bary. Po rychlé kombinaci se k míči dostává Jiří Stříž, potahuje po křídle a perfektně předkládá Barymu do 100% šance. Jeho střela z malého vápna končí nad. Běží 68 minuta a Lukáš Hladký prostrkává na Baryho, který přesným centrem nachází Honzu Hladkého. Honza s přehledem zakončuje k tyči a upravuje stav utkání na 0:2.
Střelecký král dnešního zápasu Honza Hladký pokračoval ve své kanonádě. Brácha Lukáš, mu v 84 minutě vydláždil uličku do vápna, kde si Honza vychutnal domácího brankaře a rozjásal početnou skupinu Švábenických fanoušků. 0:3.
Poslední svou akci předvedli Luky a Honza v 89 minutě. Další perfektní ulička z dílny Lukyho do vápna na Honzu, který si pohrál s branařem. Jeho faul posoudil rozhodčí jako penaltu, kterou razantní střelou k tyči, proměnil Jirka Judas. 0:4.

Další vítězné utkání je za námi a před námi nelehký soupeř v sobotu. BRANKOVICE.