Turnaj žáků Moravské Málkovice 30.7.2011

Turnaje se zúčastnily tato mužstva:

Moravské Málkovice, Hoštice, Libhošť, Švábenice

1. zápas:
Moravské Málkovice – Švábenice 5:1 (5:1)

Sestava: Sedláček, Bednář, Dvořák, Hanák M., Behanovský, Hanák P., Hrnčiřík, Pokorný, Cupák, Vojáček, Pozdíšek Střídali: Derka, Hladký, Kaláb, Přikryl Gól: Pozdíšek (penalta)

Zhodnocení trenéra:

Začátek utkání se vydařil lépe domácimu mužstvu a po hrubých chybách našich hráčů jsme již ve 20 minutě prohrávali 4:0. Poté se hra mírně vyrovnala. Po přímém kopu Bednáře se k dorážce dostal Pozdíšek, který byl však sražen gólmanem a byl nařízen pokutový kop. Ten Pozdíšek nekompromisně proměnil. V závěru poločasu jsme ještě jednou inkasovali. Druhý poločas byl z naší strany mnohem agresivnější a soupeři jsme byli důstojným protivníkem.

2. zápas:
Hoštice – Švábenice 2:2 (1:2)

Sestava: Bednář, Pokorný, Behanovský, Přikryl, Dvořák, Hanák P., Pozdíšek, Cupák, Kaláb, Hrnčiřík, Sedláček Střídali: Novák, Kratochvíl, Zaoral, Vojáček, Hanák M. Góly: Sedláček, Pokorný

Do tohoto utkání jsme vstoupili velice dobře a vytvořili jsme si spoustu dobrých střeleckých příležitostí. Po jedné z nich, se po přihrávce Petra Hanáka uvolnil po lajně Zdeněk Sedláček a prostřelil brankáře hostů přízemní střelou. Hosté pak z minima možností vyrovnali na 1:1. Výborně rozehraný roh Mirek Pozdíšek nahrál na území velkého vápna nabíhajícímu Tomáši Pokornému, který krásnou střelou k tyči nedal brankáři žádnou šanci 1:2. Druhý poločas jsme si vytvořili několik slibných brejkových momentů, abychom zápas rozhodli, ale bohužel nám chybělo v zakončení kus štěstí. V závěrečných 10 minutách naše mužstvo odcházelo po fyzické stránce a soupeř nás přitlačil a vytvořil si několik šancí z nichž jednu 3 minuty před koncem utkání dokázali proměnit. Následovaly pokutové kopy, které skončili 4:3 pro tým Hoštic.

Pokutový kop proměnil: Sedláček, Pokorný, Hrnčiřík.

Celkové zhodnocení turnaje: Děkuji všem hráčům za odvedený výkon. Také všem rodičům, kteří se podíleli na účasti a pomoci na tomto turnaji.