Švábenice – Svratka Brno

Švábenice – Svratka Brno 2:2 (1:1) Sestava: Petr Uhlíř – Vladimír Kuška, Petr Knap, Milan Gruber, Petr Deutsch – Vojtěch Kabele, Jiří Stříž (62. minuta Štěpán Hladký), Jan Stříž, Jiří Pospíšil – Petr Kabele (77. minuta Patrik Navrátil), Jan Hladký Branky: 21. minuta Petr Knap, 71. minuta vlastní Asistence: 21. minuta Jan Hladký, 71. minuta Petr Kabele Žluté karty: 37. minuta Petr Kabele, 71. minuta Jan Hladký.

V prvních dvou utkáních sezóny se nám dařilo využít téměř každou příležitost, kterou jsme si připravili. Využili jsme pouze náznaky šancí a díky tomu plně bodovali. Další dvě utkání jsou zase úplně jiné. Vyložené šance zahazujeme a ztrácíme body.

V prvních 15-ti minutách tohoto utkání jsme si připravili tři vyložené šance v podobě samostatných nájezdů a nedokázali jsme nic využít. Trestuhodné. Soupeř se choval jinak. V 20. minutě náš výkop brankaře, mííč se hned vrací zpět, náš špatný odkop, křižná střela a prohráváme 0:1.

O minutu později rozehrává Petr Deutsch trestný kop z pravé strany vápna. Přetažený centr vrací akrobaticky Honza Hladký zpět na malé vápno, kde Petr Knap koníčkem srovnává na 1:1.

Tímto stavem končí i první poločas.

V 61. minutě předvádíme rychlý brejk, kdy se Petr Kabele s Honzou Hladkým řítí na osamoceného obránce. Petr Kabele přihrává křižně Honzovi a domácí obránce si míč sráží do branky. Vedeme 2:1.

Jsme lepším týmem a hosty téměř k ničemu nepouštíme. Bohužel v 68. minutě přichází přímý volný kop cca z 20-ti metrů a střela míří přesně do dolního růžku naší branky. Srovnáno 2:2.

Neustále tlačíme a chceme vyhrát. V 88. minutě máme další samostatný nájezd, který nevyužijeme.

Ztrácíme dva body díky neschopnosti zakončit ve vyložených brankových příležitostech a nepomůžou nám ani výmluvy na mladičkého hlavního sudí, který utkání vůbec nezvládl.