Švábenice – Slavíkovice

15.kolo 6.4.2003 15:30 Švábenice : Slavíkovice 2:1 (0:0), Michal Weiss, Petr Novotný
Áčko v prvním domácím zápase hrálo s předposledními Slavíkovicemi. Bohužel za sněhovo-větrné bouře se všechno srovnává. V prvním poločase jsme hráli po větru, ale bohužel jsme toho vůbec nevyužili!!! Poločas tak skončil 0:0. V druhém poločase se po bojovnosti Tomáše Nováka dostal k míči Miša Weiss a nelenil a vstřelil náš vedoucí gól. Bohužel po rohu Slavíkovice vyrovnali na 1:1. Hráli po větru, ale i tak se do šancí nedostávali. Celou dobu jsme byli lepší. Bohužel proti sněhové bouři a silnému protivětru se těžko bojuje. Nakonec pár minut před koncem opět Tomáš Novák zabojoval a byl faulován ve vápně. Penaltu kopal Peca a s přehledem branku překopl. Bohužel. Nakonec si to vynahradil. Najednou zůstal sám ve vápně a vstřelil náš vítězný gól. Po dlouhé době jsme získali tři body. SESTAVA: Indra, Weiss, Sedlařík, Dvořák, Hanák, Novotný Petr, Kouřil (Gabrišák), Válek Vít, Stěnička, Novák Tomáš, Hrnčiřík. BRANKY: Michal Weiss, Petr Novotný