Švábenice – Podolí

Švábenice – Podolí 0:3 (0:1) Sestava: Petr Uhlíř – Vladimír Kuška, Petr Knap, Milan Gruber, Petr Deutsch (75. minuta Tomáš Orel) – Vojtěch Kabele (78. minuta Filip Navrátil), Jiří Stříž (63. minuta Štěpán Hladký), Jan Stříž, Jiří Pospíšil – Petr Kabele (82. minuta Jaromír Štěrba), Jan Hladký (68. minuta Patrik Navrátil)

Úvod utkání se pro naše barvy začal vyvíjet vcelku slibně. Nedělali jsme chyby a soupeře tlačili. V 13. minutě šel sám na brankaře hostů Peťa Kabele, který mu svou střelou pouze vyprášil rukavice. V 18. minutě se předvedli hosté rychlou střelou z otočky cca z 20 metrů, která měla gólové parametry.

V 24. minutě přišla pěkná a rychlá akce po levé straně, výborné individuální schopnosti Honzy Hladkého, který dokázal odcentrovat do malého vápna, kde neatakovaný Peťa Kabele přestřelil branku cca z jednoho metru.

Naše obrovská chyba přišla v 37. minutě utkání. Při malé domů náš brankař tak dlouho váhal, až totálně zaváhal a hosté vedli 0:1.

V úvodu druhé půle jsme se pokoušeli o zvrat. V 48. minutě se po rohu předvedl krásnou střelou Honza Hladký. Brankař hostů pouze reflexivně vyrazil.

O dvě minuty později hosté předvedli rychlý brejk do otevřené obrany a vedli již 0:2. V 61. minutě podobná akce po naší další ztrátě míče ve středu pole a hosté zvyšují na konečných 0:3.