Švábenice – Morkovice B

Zdravím.
V dalším  zápase zimního turnaje v Morkovicích, se nám představilo mužstvo domácího béčka. Ve vyrovnaném utkání, se nám podařilo zvýšit naši skvělou sérii na 17 vítězných zápasů po sobě a 27 utkání bez porážky v řadě. Švábenice – Morkovice B  2:1 (1:0) Sestava: Milan Stěnička – Tomáš Orel, Michael Jičinský, Jiří Judas, Milan Gruber – Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Petr Novotný, Jiří Pokorný – Honza Hladký, Štěpán Hladký.  Branky: Lukáš Hladký 2x. Přihrávky:Honza Hladký 1x, Jiří Pokorný 1x. Střídal: Honza Stříž, Petr Knap.

Dobře zvládnutý začátek zápasu nás poslal do vedení již ve 3 minutě. Vše začalo kombinační akcí v křídelním prostoru. Do stříleného centru Jirky Pokorného vběhl domácí obránce, od kterého se míč odrazil  Lukášovi Hladkému. Lukáš prošel přes dva hráče a jeho umístěná střela k tyči otevřela skóre zápasu 1:0.

Soupeř přidal na důrazu a jeho rychlý přechod do protiútoku nám dělal velké starosti. Některé chyby v naší defenzivě soupeř nedokázal využít. Až v 55 minutě se do míče opřel domácí záložník Kapounek a z 20 metrů nedal Stěničkovi šanci. 1:1.

Obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svou stranu. Koncovku zápasu však lépe zvládli naši hráči a v 70 minutě zaúřadovali bratři Hladcí. Lukáš naráží Honzovi, který předvedl svůj důraz na levém křídle a po souboji ve vápně dává pod sebe na Lukáše. Lukáš do prázdné brány zvyšuje na 2:1.

Domácí odpověděli tutovkou, když z malého vápna nedokázali zakončit. Jejich další akce skončila na naší tyči. Poslední náš protiútok proběhl v 89 minutě. Miša Jičinský přesným lobem nachází Jirku Judase, který zcela sám před branařem nedává.

Kvalitní utkání s prozatím nejlepším soupeřem tohoto zimního turnaje.

Tak zas někdy příště.

Trenér – MB

Z webu Morkovic:

FC Morkovice B – Sokol Švábenice  1 : 2  (0 : 1)
Sestava: Varga – Vymazal, Řezáč, Zápařka, Skácel – Koláček (75. Štolfa), Hušek, Kapounek (70. Vlha), Štolfa (46. Pajgr) – Dutka (65. Brablík), Vlha (46. Petroš)

Hned z první akce dali hosté první  branku zápasu. Naše šance v prvním poločase zahodili Hušek a Kapounek. Druhý poločas začal nastřelenou tyčí Petrošem. Za pár minut vyrovnal pěknou střelou Kapounek. Hra měla spád a útoky se střídaly na obou stranách. Po jednom z našich rohů nedokázal Štolfa překonat brankáře ze tří kroků. Z protiútoku dali Švábenice vítěznou branku. Naše rezerva podala dobrý výkon.

Vytvořeno 12. 2. 2011 21:12