Švábenice – Lysovice

1.kolo muži 15.8.2004 16:30 Švábenice : Lysovice 1:1 (1:1) Hanák
V nové sezóně jsme na domácím hřišti přivítali vítězný tým IV.a třídy z loňské sezóny – Lysovice. Ve 2. minutě jsme měli první šanci. Yjen utekl středem a poslal do brejku Martina Jiříčka, který slabou střelou rozchytával gólmana Lysovic. Ve 4. minutě kopal přímý kop Radek Obruča, ale branku netrefil. V 7. minutě přišla první střela na naši branku. Milan Trněný vytáhnul na roh. V 11. minutě jsme trefili po přímém kopu tyč. Ve 14. minutě po autovém vhazování se dostal na hranici malého vápna k míči hráč Lysovic a vsítil první gól. Prohrávali jsme 0:1. V 19.minutě kopal Peca další trestňák a Pavók krásně hlavičkoval. Gólman pouze vyrazil na nohu Martina Jiříčka a ten ve vyložené šanci přestřelil. V 37. minutě vystřelil Peca z velkého vápna a míč skončil opět na tyči. V 40. minutě kopal Peca roh. Míč skončil na břevně. Yjen šel do souboje s gólmanem a k odraženému míči se dostal Pavók, který dopravil míč do sítě. Vyrovnáno 1:1. V prvním poločase jsme měli více gólových příležitostí, ale je vidět malá sehranost našich hráčů, protože v prvním mistrovském utkání nastoupili hráči, kteří nechodí na tréninky a je to vidět. Hosté měli dvě vyložené šance a dali jeden gól. Naši hráči potřebovali ke vstřelení gólu šancí šest. V druhém poločase byl vidět především boj než fotbal a odrazilo se to také na kartovém skóre 2:3. Na našich hráčích byla vidět nesehranost a malá fyzička. Do soubojů chodili pozdě, k míči měli vždy daleko. Prostě byli všude pozdě. Více se faulovalo a hádalo než hrálo. Lysovice byli v druhé půli lepším mužstvem, ikdyž jsme měli několik slibných brejkových šancí. Zápas skončil remízou 1:1. SESTAVA: Trněný, Vymazal (79 Kudlička), Obruča, Michal Novotný (45 Dvořák), Válek, Josef Jiříček, Petr Novotný, Hanák, Pištělka, Jan Hladký, Martin Jiříček (88 Gabrišák). BRANKY: Hanák