Švábenice – Letonice

Zdravím. Dnešní utkání, jak se u nás stává tradicí, přilákalo opět velký počet diváků, kterým předvedla obě mužstva kvalitní fotbal. Bohužel, tentokrát se špatným koncem pro nás. Naše super série se zastavila na konečných a historických Švábenických 23 utkání vítězných po sobě a 33 zápasů v řadě bez prohry v okresním přeboru roku 2010 – 2011. Švábenice – Letonice 1:3 (1:2)Sestava: Milan Stěnička – Petr Knap, Michael Jičínský, Jiří Judas, Milan Gruber – Jiří Stříž, Lukáš Hladký, Miroslav Boniatti, Jiří Pokorný – Štěpán Hladký, Honza Hladký. Střídal: 46. minuta Honza Stříž Jirku Stíže a 65. minuta Tomáš Orel Štěpána Hladkého. Branka: 7. minuta Jiří Pokorný. Žlutá karta: 58. minuta Petr Knap. Střely: 12x. Centry:21x. Rohy: 12x.
Do zápasu vstoupili lépe naši hráči, kteří se dostali již ve třetí minutě do velké šance. Po kombinaci, Miša Jičínský, Petr Knap, Lukáš Hladký, posílá Lukáš míč za obranu hostí na Jirku Stříže, který svým lobem nepřekonal vyběhnutého brankaře Letonic. O čtyři minuty později se domácí fanoušci již radovali. Po rohovém kopu Lukáše Hladkého se na kruhu velkého vápna opřel do míče Jirka Pokorný a vyslal nechytatelný projektil, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. 7 minuta utkání 1:0.
Soupeř se dostával před naší bránu dlouhými výkopy svého brankáře, ale pozorná obrana dokázala toto nebezpečí odvrátit . Běžela 22 minuta, když po několika soubojích před našim vápnem, se do míče trefil hostující hráč Martin Kohoutek a křížnou střelou na zadní tyč překonal Milana Stěničku. 1:1.
Přes obdrženou branku, pokračovali naši hráči ve snaze o strhnutí výsledku na svou stranu, ale 3 billion integrated hotel and casino project in Sydney, the organization must have more in the worldwide high-curler gambling market. rozhodčí byl proti tomu. Ve 39 minutě vysunul Lukáš Hladký kolmicí mezi beky Honzu Hladkého do vápna, kde byl Honza sražen, ale píšťalka rozhodčího, pana Václava Vinklárka, zůstala němá. Hostující hráči se snažili držet míč na svých kopačkách a po jedné kombinační akci se dostali do vedení. Zcela nepokrytí hráči hostí si ve středu hřiště párkrát vyměnili míč a na následný nákop do vápna nedosáhl Mira Boniatti. Pro letonického Michala Spáčila nebyl problém přehodit Milana Stěničku. 42 minuta utkání 1:2.
Ještě v poslední minutě prvního poločasu, jsme se dostali do tutovky. Lukáš Hladký vyslal do brejku naše dva hráče, ale Štěpán Hladký svou šanci pokazil.
Druhý poločas jsme přitlačili soupeře před jeho bránu, ale centry do vápna a následná koncovka byla nedůrazná. Velkou hrubku v naší rozehrávce, využil soupeř v 48 minutě. Nepřesnou přihrávku Honzy Stříže ve středu hřiště, získal hráč Letonic. Po jeho přihrávce, se dostal rozběhnutý letonický Petr Lokaj před Milana Stěničku. Jeho střela kolem našeho brankaře znamenala další branku v naší síti. 1:3.
Naši hráči se dál tlačili do útoku, ale branka soupeře byla dnes pro nás jakoby zakletá. Naši nemohoucnost vstřelit branku prezentoval Milan Gruber, když v poslední minutě z malého vápna nedokázal zakončit. Soupeř z Letonic v tomto zápase vytěžil z minima maximum. Jeho dobrá defenzíva podporovaná rychlými protiútoky slavila v dnešním utkání úspěch.
Naši hráči podali kvalitní výkon a jenom neproměňováním vyložených šancí se připravili o lepší výsledek.