Švábenice – Kroužek

25.kolo 10.6.2001 Švábenice – Kroužek 2:4

Áčko bohužel na jaře nevyhrává. Tentokrát na domácí půdě prohráli s Kroužkem 2:4, po poločase 1:1. Nejdříve jsme prohrávali 0:1 po neuhlídání obránce na malém vápně. Do poločasu se nám díky Mirovi Válkovi podařilo vyrovnat na 1:1. Zápas byl otevřený a šance byly na obou stranách. Po začátku druhé půle jsme obdrželi hned branku, 1:2. Pak rozhodčí neskutečně “viděl” ruku v pokutovém území hostů (zrovna se nacházel v našem velkém vápně) a odpískal penaltu, kterou bez problémů proměnil Roman Sedlařík. Bohužel to bylo po gólové stránce od nás vše. Zápas se začal vyvíjet stylem, že se všichni hráči nacházeli na polovině Kroužku. Bohužel se nám to po dvou brejcích vymstilo a obdrželi jsme ještě dvě branky. Zápas tak skončil 2:4. Náš útok je bohužel bezzubý a nedokáže využít množství šancí, které si vypracuje. Díky této prohře jsme ztratili druhé místo v tabulce.