Švábenice – Ježkovice

16.kolo 7.4.2002 Švábenice:Ježkovice 1:2
Áčko bohužel nemá brankaře a tato situace ovlivnila celé dnešní utkání. Oba góly padly po vyložených chybách Tondy. V úvodu utkání jsme se do soupeře pustili s vervou a dostávali se do šancí. Hráli jsme pěkný fotbal a soupeř byl bezzubý. Bohužel přišel dlouhý míč z poloviny hřiště Tonda si udělal frajeřinku, že míč zastaví nohou, ten mu přeskočil nohu a prohrávali jsme 0:1. Pokud by se jen sehnul a míč chytnul rukou nic by se nestalo!!! Byli jsme po tom trošku opaření, ale přesto jsme měli soupeře pod kontrolou a k ničemu hráče Ježkovic nepouštěli. Bohužel náš bezzubý útok nedokázal vstřelit branku. Např. sám na brankaře se řítil Lukáš Hladký, ale své pozice nedokázal využít. Poločas tak skončil 0:1. V druhém poločase jsme hráli stejnou hru a vytvořili si spoustu standardních a vyložených šancí. Gól stále nepřicházel. Pak přišla další hrubá chyba gólmana, kdy vůbec nereagoval na míč letící na branku. Nikdo nevěřil svým očím. Všichni si z reakce Tondy mysleli, že letí mimo branku. Bohužel míč skončil v naší síti. Tohle nás už položilo. Zbytek zápasu se z naší strany odvíjel v bolestných křečích. Snažili jsme se, bojovali ……….. Bylo to k ničemu!! Nakonec jsme se dočkali po nakopnutí míče do vápna kde se k němu dostal na hranici šestnáctky Zdeňa Hrda a ten nečekal a vystřelil. Vsítil tak náš jediný gól v tomto utkání. Další jarní prohra a ze třech utkání pouze jeden bod. Měli bychom začít nejenom hrát pěkný fotbal, ale také dávat góly a vyhrávat!!! SESTAVA: Navrátil, Punčochář, Dvořák, Weiss, Šiška (Pištělka), Hrda, Hanák (Vraťa Novotný), Petr Novotný, Lukáš Hladký, Hrnčiřík (Petr Obruča), Vymazal. BRANKY: Hrda