Švábenice – Hoštice

9.kolo muži 10.10.2004 15:30 Švábenice : Hoštice 0:5 (0:3)
Ve 3 vteřině zápasu Weiss po neopatrném zákroku dostal žlutou kartu. Ve 4. minutě Peca po kličce zleva do vápna střílel nad břevno. V 9. minutě Hoštice kopaly přímý kop z pravé strany. Míč šel vysoko nad. V 12. minutě kopal přímák zleva Čuďa. Gólman na malém vápně skluzem vykopává. V 16. minutě po rohu hostí nastal zmatek na našem malém vápně, naštěstí v poslední chvíli situaci zachránil výkopem Weiss. V18. minutě Peca po sérii kliček na vápně střílí na vzdálenější tyč, ale gólman střelu pěkně chytil. V 20.minutě Radek Obruča udělal obrovskou chybu. Pod nohou mu podklouzl míč a pod padajícím gólmanem Kocourek 0:1. V 23. minutě po utěšené střele hostí Milan Trněný zachraňuje na brankové čáře. V 27. minutě po faulu na Rostě hráč hostí obdržel žlutou kartu. V 34. minutě Josef Jiříček střídá Čudě. V 37.minutě po rohu hostí Čip míjí míč a hráč hostí bez problému do prázdné branky zvýšil stav na 0:2. V 41. minutě Hoštice kopaly po Fikově faulu penaltu. Čip chytá stále 0:2. V 42. minutě standardní situace. Čipovi uklouzly nohy v blátě a míč zapadl do prázdné branky 0:3. V 45. minutě Kukin konstatuje, že takový chaos dlouho neviděl. Myslím, že po dnešním utkání musíme zahájit boj o záchranu. Ve stejné minutě dostává Hanys žlutou kartu. Do druhé půle nastupuje Kudla za Fika. V 1. minutě druhé půle Čip s přehledem chytá standardní situaci hostů. V 3.minutě se ve vyložené šanci půl metru před brankovou čarou míč zastavil v blátě a sudí píská hru na zemi. V 4. minutě pěkný přímák hostů. Střelu k tyči vyráží Čip na roh. Z rohu žádná velká šance nevzniká. V18. Fazula střídá Pepu Derku. Po chybě Hanysa s Radkem Čip zázračně chytá. V 19. minutě standardní situace hostů. Zleva centr do vápna a po zmatcích ve vápně hráč hostí z malého vápna pohodlně skóruje do prázdné branky 0:4. V 30. minutě začínají odcházet první diváci. V 31. minutě hosté z brejku zvyšují na 0:5. V 33. minutě nám sudí odpustil penaltu za brutální faul Radka Obruče. V 40. minutě Toník začíná uvažovat o složení funkce. Zřejmě po reakci na ohlas lavičky. V 41. minutě pomezní Radži reaguje na výhružky ze sektoru hostí a mává nekompromisně sporný ofsajd. V 45. minutě rozhodčí za velkého bučení obecenstva ukončuje utkání, které svou kvalitou ze strany domácích rozhodně nenadchlo. Počet diváků 53 (velmi nespokojených). Bída a utrpení. Strašidelný výkon, který se nedá nijak pojmenovat. Dnešní komentář zaznamenal Roman Šmehlík Kukin Kukleta, protože Rosťa byl Tondou povolán do dresu a tak se o tom, že se hraje na hřišti fotbal dozvěděli díky jeho křiku všichni obyvatelé naší vesnice. SESTAVA: Trněný, Pištělka (Kudlička), Obruča, Petr Novotný, Martin Jiříček, Weiss, Michal Novotný, Kouřil (Jiříček Josef), Derka (Vymazal), Hanák, Hrnčiřík.