Švábenice – Habrovany

21.kolo muži 16.5.2004 16:30 Švábenice : Habrovany 1:1 (1:1) Petr Novotný
Na domácím hřišti jsme chtěli oplatit podzimní prohru v Habrovanech a proto jsme se do soupeře zakousli hned z počátku. Přesto musel v 8.minutě Stěnda zachraňovat ve vyložené šanci Habrovan. V 11.minutě se po našem rohu trefil do tyče Pavók a nastínil jak bude vypadat naše nemohoucnost vstřelit gól. V 15.minutě Peca nastřelil břevno a šancí jsme měli čím dál více. Na hřišti jsme měli jasnou územní převahu. V 31.minutě Peca kopal přímák a po tečování hráče Habrovan skončil míč v síti. Vedli jsme 1:0. Za dvě minuty jsme bohužel udělali zbytečnou chybu. Habrovany šli do brejku. Radži měl hru přerušit, ale bohužel se mu to nepodařilo a hráč Habrovan tvrdě nacentroval do vápna, kde se vracející Kozina špatně zorientoval a napálil míč do vlastní branky. Vyrovnáno 1:1. Do druhého poločasu jsme vystřídali dva hráče a pevně věřili, že vstřelíme gól. Bohužel naše nemohoucnost vstřelit branku pokračovala. Habrovany byly pod tlakem a hrozily pouze z nakopávaných míčů. V poslední minutě utkání už všichni zvedali ruce, po tom co se Fík po nepřehledné situaci ocitl sám před prázdnou brankou. Bohužel minul. Zápas tak nezaslouženě skončil remízou 1:1. SESTAVA: Stěnička, Punčochář, Weiss, Kozák, Hanák (Martin Jiříček), Kudlička (Dvořák), Novotný Petr, Válek, Hladký Jan, Derka (Skácel), Pištělka, BRANKY: Petr Novotný.
Řekli před utkáním:
Roman Dvořák (velmi tvrdý obránce): Doslechl jsem se, že mají velmi běhavé dorostence, na které si budeme muset dát pozor.
Mira Válek (stabilně výborný záložník): Máme jim co oplácet a doufám, že se nám podaří udržet jarní průměr 4 vstřelených branek na domácím hřišti.
Řekli po utkání:
Milan Pištělka (dnes vynikající záložník): Kdybych si místo adidasů koupil svoje klasické umbra tak bych ten gól určitě dal.