Švábenice – Habrovany

19.kolo 29.4.2001 Švábenice – Habrovany 0:1

Áčko poprvé na jaře doma prohrálo. Bylo to s mužstvem Habrovan po poločase 0:0. Poločas byl ukončen nešťastným došlápnutím Romana Dvořáka na půlící čáře, po kterém byl nucen opustit hrací plochu na nosítkách a být odvezen sanitkou do nemocnice s výronem v kotníku. Po této nešťastné náhodě bylo naše mužstvo rozhozené a na začátku druhého poločasu opět po hrubé chybě v obraně obdrželo gól. Všichni hráči se snažili tento stav zvrátit velkým tlakem, ale bohužel se gól vstřelit nepodařilo a zápas tedy skončil naší třetí jarní prohrou. Velkou pochvalu zaslouží hráči béčka, Radek Obruča a Miloš Skácel, kteří po odehraném zápase za béčko dokázali ještě vypomoci áčku. Radek odehrál první půli a Miloš druhou. Bohužel se naše áčko momentálně potýká s velkým počtem zraněných hráčů, proto si musí vypomáhat hráči s béčka.