Švábenice – Dražovice B

3.kolo muži 29.8.2004 16:30 Švábenice : Dražovice B 6:1 (3:1) 4x Jan Hladký, Petr Novotný, Jiří Vymazal
Za velkého horka jsme chtěli vítězstvím nad Dražovicemi oslavit umístění nové udírny. Vrhli jsme se do nich se vší vervou a po nedorozumění jejich obrany šel ve 4. minutě Yjen sám na gólmana, ale na tvrdém terénu nedokázal poskakující míč umístit do sítě. V 7. minutě jsme vhazovali u rohového praporku soupeře aut, ale po chybičce našich hráčů se dostaly k míči Dražovice. Předvedli nám brejk a po neodpískaném faulu šli dva na jednoho. Situace využili a tak jsme prohrávali 0:1. Po inkasovaném gólu jsme zvýšili tlak na branku soupeře. Během 8 minut jsme zahrávali 4 rohy a dva trestné kopy. Po prvním z trestných kopů Fik minul prázdnou branku a při druhém na střílený centr Yjena nikdo nenaběhl. V 17. minutě vybojoval na polovině hřiště míč Miša Weiss, nahrál Yjenovi, který se uvolnil a krásnou střelou vyrovnal 1:1. Za vstřelený gól si vysloužil potlesk diváků, protože než míč skončil v síti orazítkoval obě dvě tyče branky. Hned v 18.minutě zahrával Fazula trestný kop, na který si naběhnul Yjen a ekvilibristicky přehodil vyběhnuvšího gólmana. Vedli jsme tak 2:1.V 22. minutě uvolnil Yjen Pecu, který trefil pouze gólmana. V 25. minutě si úlohy vyměnili a do gólmana střílel Yjen. V 27. minutě skončil po trestném kopu Dražovic míč těsně nad našim břevnem. V 36. minutě se do centru ze strany Chip položil a míč chytil. V 38. minutě přišel dašlí centr, který Chip opět pokryl. Ve 40. minutě do vápna nacentroval Pavók, Yjen pohotově vystřelil a míč propadl gólmanovi Dražovic mezi nohama. Vedli jsme tak po třech gólech Yjena 3:1. Ve 42. minutě ještě zahrozily Dražovice, když po zásahu našeho obránce míč skončil těsně mimo. Ve 45. minutě přišla poslední akce poločasu, když se dostal hráč hostů k odraženému míči, ale branku minul. Poločas tak skončil 3:1. V druhém poločase jsme změnili rozestavení hráčů na hřišti z původního 3-4-3 na 4-4-2. Ve 49. minutě kopal Peca trestný kop z hranice velkého vápna, ale branku minul. V 52. minutě kopal trestný kop Radek Obruča. Trefil zeď a k odraženému míči se dostal Peca a křižně vsítil čtvrtý gól. 4:1 V 56. minutě se řítil po levé straně Yjen, ale nepodařilo se mu v dobré pozici odcentrovat. V 60. minutě střílel Yjen z hranice velkého vápna. Branku přestřelil. V 62. minutě Fik centroval do vápna. Míč nikdo netrfil a ten skončil těsně mimo. V 66. minutě se Fazula za velkým vápnem dostal k odraženému míči a skrze gólmanovi nohy zvýšil na 5:1. V 68. minutě vystřelil Jiříček a gólman hostů skvěle vyrazil. V 72. minutě se na levé straně uvolnil Josef Jiříček a předložil míč na malé vápno kam naběhnul Yjen a vstřelil dnes svůj čtvrtý gól. 6:1 V 79 minutě střídající Čuďa z z penaltového místa minul branku. Zápas skončil naším jednoznačným vítězstvím 6:1. SESTAVA: Trněný, Vymazal (Punčochář), Weiss, Kozák, Obruča, Josef Jiříček, Derka (Kouřil) Petr Novotný, Hanák, Pištělka, Jan Hladký. BRANKY: 4x Jan Hladký, Petr Novotný, Jiří Vymazal
Ohlasy před zápasem:
Kozina (obránce, sekretář): Nechci být špatným prorokem, ale po dnešním zápase budeme atakovat příčky v horní polovině tabulky.
Tonda Navrátil (trenér): Jestli dneska nevyhrajeme tak už nevím koho bychom měli porazit.
Kukleta (nestranný pomezní Roman Šmehlík): Dnešní koncert švábenského mužstva si chci vychutnat z lavičky. Proto nemávám.