Švábenice – Dražovice B

20.kolo 5.5.2002 Švábenice:Dražovice B 1:1
Áčko doma přivítalo hráče Dražovic. Předpokládala se jasná výhra domácích. Podle toho se také vyvíjela hra na hřišti. Zápas jsme drželi pevně v rukou a Dražovice jsme do ničeho nepouštěli. Vytvořili jsme si spoustu vyložených šancí, které zůstaly nevyužity. Po jednom z rohových kopů, který kopal Peťa Novotný, David Hanák zatlačil na brankaře, který míč nezasáhl a Peťa dal gól přímo z rohu 1:0. Všichni jsme věřili, že do sítě Brankovic to začne konečně padat. V poslední minutě poločasu se po přímém kopu a chybě našeho brankaře podařilo Dražovicím nečekaně vyrovnat. Poločas tak skončil 1:1. V druhém poločase jsme opět předváděli trápení, které nás provází celým jarem. Spousta nevyužitých šancí a zbytečných chyb. Díky tomu tak zápas skončil remízou 1:1./ SESTAVA: Trněný, Sedlařík, Dvořák, Šiška, Weiss, Hanák (Mirek Obruča), Válek (Hrnčiřík), Hrda, Navrátil, Lukáš Hladký, Petr Novotný. BRANKY: Petr Novotný