Švábenice – Doubravice n/S

Švábenice – Doubravice nad Svitavou 0:0 (0:0) Sestava: Petr Uhlíř – Petr Szeliga, Jiří Pokorný, Petr Knap, Tomáš Orel – Milan Gruber, Vladimír Kuška, Jiří Stříž, Jiří Pospíšil (63. minuta Karel Přecechtěl) – Jan Stříž, Martin Jiříček (73. minuta Štěpán Hladký) Žluté karty: 60. minuta Petr Knap, 70. minuta Jiří Pokorný, 73. minuta Martin Jiříček.

Komentář z webu Doubravic nad Svitavou. Převzato bez úprav.

ŠVÁBENICE – SKD 0:0

Sestava a hodnocení

Marnost, marnost, marnost, Nastoupili jsme k dalšímu utkání s respektem k soupeři, který dokázal vyhrát první kolo 3:0 v Čebíně. Znovu se ukázalo, že každé utkání je jiné a domácí nedokázali na úspěšný výkon navázat, naši hráči je jasně přehráli, 80 minut jsme kontrolovali hru, vytvářeli si jednu šanci za druhou. Nakonec jsme rádi za bod, když v posledních 10 minutách nás zachránil Čahounek od porážky, kterou bychom si nezasloužili, ale fotbal je někdy takový. Kde už chceme vyhrát (!!!!!!!!), když remizujeme se soupeřem (ke vší úctě k domácím hráčům), který podal tak tragický výkon. Nezkreslený pohled na utkání střídajících hráčů Josefa a Rostě:

4 min – centr Hájek M. dalo se s tím něco dělat
5 min – Hájek M. Vladík hlavou NAD
18 min – Maďar křižná střela brankař se jen díval (nahr, Vladík)
21 min – nahrávka Trubák na Vladíka trefuje tyč – tutovka (kdybych tam byl já)
24 min – Hájek P. – centr na zadní tyč brankař nechytá Maďar gól, rozhodčí píská faul – škoda
24 min – domácí se dostávají k první střele tu naše obrana sráží na roh
31 min – závar po rohu Vladík tutovka brankař vyřáží (už abych tam vběhl a rozhodl)
33 min – melem soupeře, ale nic to není platné prodloužení centru Vladíkem na Trubáka ten přestřeluje – tutovka (teď už mě tam musí dát, jinak jsem jel na výlet zbytečně)
47 min – centr zleva, střela, horní tyč, poté roh (stále sedím a pak, že půjdu hned do druhé půlky, kecy,kecy)
54 min – z rohu Zbyňa hlava
60 min – Martin tutovka jako prase!!!!! (konečně jdu na to, domácí třeste se)
63 min – z rohu zase horní tyč
77 min – gólman ztrácí balón, Josef se ho zmocňuje a dává pod sebe na Aujeského, který netrefuje prázdnou bránu (tak ani Josef nerozhodl a to měl keců)
80 min – domácí hráč přechází 3 obránce a zakončuje, Honza skvěle zasáhl
82 min – střela domácích končí na břevně
83 min – opět šance domácích a znovu Honza OK.

Podloucký – Sáňka A., Vach, Hubený, Hájek P. – Daněk J., Hájek M., Aujeský. (80 Schuch), Trubák – Kuběna (60 Sáňka J.), Vladík
Počet diváků: 75 ( z Daglasu 30 olé)
Celkové hodnocení: Švábenice 5 SKD 4
Držení míče: 35% ku 65%
Střely na bránu: 6 ku 8
Mimo: 3 ku 4
Rohové kopy: 4 ku 11
Karty: 2 ku 2