Švábenice – Brankovice

14.kolo 24.3.2002 Švábenice A:Brankovice 1:1
Áčko v prvním zápase jara nastoupilo v brance s Tondou Navrátilem. Hrálo se za velmi nepříznivého počasí. Byla velká zima a foukal velmi silný vítr, který ovlivnil návštěvu diváků a celou hru hráčů obou mužstev. Zápas se vyvíjel příznivěji pro naše mužstvo po nakopnutém míči Romana Dvořáka a následné střele Zdenka Hrdy, kterou brankař pouze vyrazil a pro Mišu Weissa už nebyl problém dopravit míč do sítě Brankovic. Vedli jsme tak 1:0. Celý první poločas byl vyrovnaný. V druhém poločase naši hráči hráli po větru a proto se očekával případný další gól v síti Brankovic. Bohužel se tak nestalo po několika vyložených šancích, kdy chybělo štěstí na kopačkách našich hráčů. Nakonec přišlo to co si nikdo z nás nepřál. V polovině druhého poločasu jsme dostali vyrovnávací gól. Do konce zápasu jsme si vypracovali několik šancí, ale branku už jsme nedokázali vstřelit. Soupeře jsme už do žádných šancí nepustili a tak zápas skončil remízou 1:1. SESTAVA: Navrátil, Sedlařík (Hrda), Dvořák, Punčochář, Šiška, Válek, Weiss, Pištělka (Novotný Vraťa), Hladký Lukáš, Novotný Petr, Sádlík (Hrnčiřík) BRANKY: Weiss