Švábenice – Brankovice

12.kolo 27.10.2002 14:00 Švábenice : Brankovice 0:3 (0:1)
Áčko hrálo na domácím hřišti za nepříznivého počasí s mužstvem Brankovic. Terén byl podmáčený, ale regulérní. Za daných podmínek se hrál solidní fotbal. Naše mužstvo bylo doplněno hráči “B” mužstva. Brankovice přijely pouze v 11 lidech. V prvním poločase jsme dostali gól po nechytatelné střele a vyrovnaný poločas jsme prohráli 0:1. V druhém poločase po zranění jednoho hráče Brankovic jsme hráli přesilovku. Bohužel i tak jsme dostali druhý gól 0:2. Pak došlo k napadnutí Romana Dvořáka. Ten si to nenechal líbit a po několika ranách na zuby hráče Brankovic si rozbil klouby na ruce. Oba dva byli po zásluze vyloučeni. Na hřišti se to trošku vylidnilo. Hráči Brankovic byli i nadále nebezpečnějším mužstvem a po rohovém kopu se dočkali třetího gólu v naší síti 0:3. Měli jsme také několik šancí. Bohužel žádná neskončila gólem. Zápas jsme tak prohráli 0:3. SESTAVA: Indra, Sedlařík, Dvořák, Weiss, Kudlička (Doleček), Kouřil, Michal Hladký (Jan Hladký), Stěnička, Pištělka, Petr Novotný, Hanák.