Švábenice – Bohdalice B

9.kolo muži 10.10.2003 16:00 Švábenice : Bohdalice B 2:2 (2:0), Skácel, Josef Jiříček
Utkání bylo sehráno v pátek. Zápas byl odložen z důvodu nezpůsobilého terénu. Bohdalice tak přijely v silné sestavě posílené hráči áčka. V úvodu zápasu jsme hráli zezadu a čekaly co Bohdalice vymyslí. Nějak jim to nešlo tak jsme po 15 začali být aktivní. Po centru do vápna tak zahrozil Skalda, když hlavou nastřelil břevno, ale míč se bohužel vrátil do hřiště, kde chtěl ještě dorazit, ale byl faulován. Bohužel slepý rozhodčí neodpískal penaltu, protože se mazlil s rohovým praporkem u naší branky. Skaldova chvilka přišla v 32 minutě, po rozehrání přímého kopu, Dolkově pomazlení se s míčem a závěrečné přihrávce Martina Jiříčka na Skaldu, který se nemýlil. 1:0 V 39 minutě po dlouhém centru do vápna od Miry Válka si Josef Jiříček pohrál s obráncem a vstřelil gól na 2:0. Takhle také skončil poločas. V druhém poločase jsme měli hrát beton, ale naše obrana to bohužel nepochopila a bezhlavě se pouštěla do útočení. Automaticky přišel trest po pasu na Ludě Sádlíka, kterého Kozi nepohlídal a bylo to 2:1. Bohužel jsme se z toho nepoučili a opět po našem bezhlavém útočení jsme dostali do otevřené obrany druhý vyrovnávající gól. Zbývající půlhodinu jsme si už konečně dávali pozor a Bohdalice k ničemu závažnému nepouštěli kromě šancí, které Bohdalicím vytvářel rozhodčí svými špatnými rozhodnutími.. Několikrát jsme ještě zahrozili přímými kopy, ale to bylo vše. Zápas tak skončil zaslouženou remízou 2:2. SESTAVA: Stěnička, Novotný (Kudlička), Martin Jiříček, Hanák, Kozák, Weiss, Válek , Doleček, Skácel (Derka), Josef Jiříček, Pištělka BRANKY: Skácel, Josef Jiříček