Švábenice B – Studnice

12.kolo 24.3.2002 Švábenice B:Studnice 1:2

Béčko sezónu začalo na domácím hřišti proti Studnicím, které se krčí po podzimu na posledním místě tabulky. Všichni očekávali povinné vítězství. Hned v úvodu jsme si vytvořili obrovský tlak (hráli jsme po větru) a minimum diváků mohlo vidět spoustu vyložených gólových šancí. Bohužel ani jednu jsme nedokázali využít. Naše neschopnost tyhle šance využít se prohlubuje i na jaře. BOHUŽEL Ukolébaní bezzubostí Studnic přišel trest. Kolmá akce, spánek obrany, brankař osamocen – gól v naší síti. 0:1. Trvalo nám několik minut než jsme se z toho vzpamatovali. Nakonec se nám podařilo po samostatné akci Jarka Dolečka vyrovnat. Studnice byly i nadále nebezpečné, mi neschopní využít šance a tak jsme dostali druhý gól po neodpískaném ofsajdu. Poločas skončil 1:2. V druhém poločase jsme Studnice hrající po větru vůbec k ničemu nepustili. Bohužel oni nás také. Bojovali jsme už jen pouze s větrem. Po jednom z vynikajících zákroků byl faulován Čingi, a proto Laďa Dobeš musel jít do branky. Zápas nakonec skončil naší prohrou 1:2. SESTAVA: Knap (Dobeš), Šebesta, Dragoun, Novotný Michal, Vymazal (Rejpal), Kříž (Kubík), Kouřil, Derka, Skácel, Doleček, Obruča Miroslav. BRANKY: Doleček.