Švábenice B – Opatovice

2.kolo 19.8.2001 Švábenice B : Opatovice 3:6

Béčko v prvním podzimním zápase na domácím hřišti přivítalo nebezpečné mužstvo Opatovic. Po prvních deseti minutách nás soupeř zaskočil totálním přečíslením obrany a vsítil první gól. Po dalších deseti přišla rychlá akce soupeře po pravé straně. Čingi balon vyrazil před sebe a soupeř bez problému vsítil druhý gól. (Ach to dobíhání) Po tom co se záloha koncentrovala pouze na útok a nechala obranu osamocenou se podařilo Opatovicím vsítit do poločasu další dva góly. Půle tak skončila 0:4. V druhé půli jsme se probrali a po pěti minutách hry se podařilo nestárnoucímu Miloši Skácelovi z 25 metrů vstřelit gól. Po dalších deseti minutách utekl po levé straně Jarek Doleček a dal náš druhý gól. 2:4 Pak přišlo další přetížení naší obrany a gól Opatovic na 2:5. Na 3:5 snížil hlavou Miloš Skácel. Skóre zápasu uzavřeli hráči Opatovic, celkovým devátým gólem v zápase na konečných 3:6. V tomto zápase se moc nevyznamenala záloha, která nemyslela na zadní vrátka a nechávala obranu na holičkách. SESTAVA: Knap, Hrnčiřík, Punčochář, Šebesta, Dragoun (Kubik), Michal Novotný, Kozák (Mirek Obruča), Karl, Kouřil (Kříž), Doleček, Skácel. BRANKY: Skácel 2x, Doleček