Švábenice B – Mouchnice

19.kolo Švábenice B – Mouchnice 4:1

Béčko bez větších problémů porazilo doma Mouchnice 4:1 po poločase 3:0. V sestavě chybělo několik stabilně hrajících hráčů z důvodu výpomoci v áčku. Na oplátku přišel pomoci do béčka Milan Stěnička a Tonda Navrátil. Po jasné převaze na hřišti přišel první gól z trestného kopu Tondy Navrátil. Tento gól vnesl klid na naše kopačky a troufnu si říct, že béčko předvádělo lepší fotbal než poté hrající áčko. Druhý gól vstřelil Jarek Doleček a třetí opět on, po centru Miloše Skácela. V druhé půli jsme vystřídali a nastoupili hráči, kteří skoro vůbec nehrávají. Soupeři se podařilo po minele naší obrany a brankaře vstřelit celkem kuriózní gól, skoro přes celé hřiště. Naši hru to neovlivnilo a Jarek Doleček to nejlépe doložil svým hattrickem na konečných 4:1.