Švábenice B – Kučerov B

8.kolo 29.9.2001 Švábenice B:Kučerov B 1:1

Béčko doma čekalo letos nic moc hrající mužstvo Kučerova. Zápas se začal odvíjet v pomalém tempu a nic důležitého se na hřišti nedělo. Po zkušenostech z minulých zápasů jsme hráli se zabezpečenou obranou a do ničeho se bezhlavě nepouštěli. Útoky soupeře tak byly bezzubé a bohužel i naše útoky nepatřily mezi nebezpečné. Poločas tak skončil 0:0. V druhém poločase jsme se do soupeře pustili a začali hrozit. Dočkali jsme se po rohovém kopu Romana Kouřila, který skončil na hlavě Jarka Dolečka, brankař pouze reflexivně vyrazil a Milan Šebesta míč nohou dorazil do sítě Kučerova. Vedli jsme tak 1:0. Trošku jsme zvolnili a hra začala vypadat jako v prvním poločase. Pak přišel centr Kučerova na zadní tyč naší branky, Pilina Kubík neuhlídal svého hráče a bylo to v pr… síti. 1:1. Pak přišla ještě jedna rána, když se zranil Jarek Doleček a nemohli jsme už střídat. Posledních 20 minut jsme tak hráli o desíti a i přes naší snahu se nám gól vstřelit nepodařilo. Zápas tak skončil 1:1. SESTAVA: Trněný, Hrnčiřík, Dvořák, Šebesta, Rejpal (Dobeš), Punčochář, Karl, Kříž (Stěnička), Kouřil (Kubik), Skácel, Doleček. BRANKY: Šebesta.