Švábenice B – Komořany B

10.kolo 14.10.2001 Švábenice B:Komořany B 2:2

Béčko chtělo konečně vyhrát a doma je čekaly Komořany. Začali jsme hrát opatrně ať opět nedostaneme zbytečný gól. Vyplatilo se. Po tom co obránce Komořan podskočil dlouhý míč, řítil se sám na branku Skalda. Nemýlil se. Vedli jsme 1:0. Hráli jsme spíše na brejky a nechávali Komořany hrát. Po tom co David Dragoun neuhlídal útočníka jsme dostali usmolený gól. Poločas skončil 1:1. Nevím kde OFS bere rozhodčí, ale poslední dobou narážíme na samé bl… Ten dnešní opět ovlivnil utkání jak jen to šlo. Vyložené penalty pískal jako nepřímé kopy ap. Bohužel je to jenom IV.třída. V druhém poločase jsme začali více útočit. Po tom co rozhodčí odpískal další nepřímý kop ve vápně jsme vstřelili z hlavy nestárnoucího Milana Šebesty druhý gól. 2:1. Nakonec se nám nepodařilo vyhrát, protože rozhodčí odpískal penaltu snad v poslední vteřině zápasu. Zápas tak skončil 2:2. SESTAVA: Trněný, Šebesta, Dvořák, Novotný Michal (Kubík), Vrána (Rejpal), Dobeš, Karl, Punčochář, Dragoun (Hrnčiřík), Derka, Skácel. BRANKY: Skácel, Šebesta.