Švábenice B – Chvalkovice na Hané B

7.kolo 22.9.2002 13:45 Švábenice B : Chvalkovice na Hané B 2:1 (1:0), 2x Jaromír Doleček
Béčko doma přívítalo béčko Chvalkovic. Pokud béčko hraje s lepším mužstvem podává lepší výkon než s horším mužstvem. V prvním poločase jsme drželi hru pevně v rukou a nepouštěli jsme Chvalkovice do šancí. Byli jsme nebezpeční ze standartních situací a jen Radim Kříž nastřelil břevno a tyčku. Byli jsme lepším mužstvem. Náš první gól vstřelil Jarek Doleček. Poločas jsme vyhráli 1:0. V druhém poločase jsme bohužel dostali vyrovnávací gól. Pak přišla Kudlova chvilka, kdy pro všechny nepochopitelně chytl míč ve vápně do rukou (aspoň bylo šampáňo). Kopala se penalta a Laďa ji bravurně chytl. Čingi bude mít co dělat, aby ho vytlačil z branky. Pak na hřiště nastoupil Lindros a skoro při prvním dotyku s míčem poslal nádherný centr do vápna, kde nebyl pro Dolka problém vsítit vítězný gól. Vyhráli jsme 2:1. SESTAVA: Kuška, Kozák, Šebesta, Kudlička, Michal Novotný, Radek Obruča, Šiška, Kříž (Procházka), Gabrišák, Doleček, Skácel. BRANKY: 2x Jaromír Doleček