Studnice – Švábenice B

1.kolo 12.8.2001 Studnice:Švábenice B 1:3

Béčko hrálo první zápas nové sezóny na otřesném hřišti ve Studnicích. Zápas jsme začali s vidinou zisku jasných tří bodů. Do soupeře jsme se zakousli hned od prvních minut. V úvodních minutách po perfektním pasu, kdy by náš hráč šel vyloženě sám na brankaře, soupeř zahrál rukou za niž obdržel pouze žlutou kartu. Do vápna domácích jsme posílali pěkné míče, které ani jeden z našich útočníků nedokázal využít. Proto přišel trest v podobě nešťastné teči míče (RH) do vlastní branky. Prohrávali jsme 0:1. Nějak nás to nezlomilo a pokračovali jsme v tlaku a soupeře k ničemu nepouštěli. Po neuvěřitelném biliáru, Stěnička x branka x Doleček, nakonec vstřelil náš první gól Jarek Doleček. Poločas tak skončil 1:1. Do druhé půle jsme nastoupili s jasným cílem vstřelit další branky. Bohužel i nadále pokračovala nemohoucnost vstřelit branku z jasných gólových situací. Nakonec nám pomohl brankař domácích po rohu Radka Punčocháře, když si míč vhodil přímo do branky. Studnice se pomalu začali dostávat do vyložených situací a občas před naší brankou pěkně hořelo. vše zachránil vynikajícím způsobem náš brankař Jirka Knap. Nakonec jsme vstřelili z nohy Miloše Skácela třetí gól, po další chybě brankaře, kdy za míčem do poslední chvíle šel Jarek Doleček a nahrál do jasné pozice Skaldovi. Zápas tak skončil 1:3, po tom co hosté dohrávali v deseti hráčích kvůli zranění. SESTAVA: Knap, Hrnčiřík, Šebesta, Rejpal (Vrána), Dragoun (Obruča Miroslav), Punčochář, Stěnička, Kouřil, Dobeš (Kříž), Skácel, Doleček. BRANKY: Doleček, Punčochář, Skácel.