Slavíkovice – Švábenice

9.kolo 7.10.2001 Slavíkovice:Švábenice A 2:4
Áčko tentokrát jelo na hřiště Slavíkovic. Slavíkovice patří mezi nebezpečné mužstva, a proto jsme nic nenechávali náhodě. Již v 15 minutě po centru Zdenka Hrdy hlavou skóroval Roman Šmehlík. Po chvíli hráči Slavíkovic, po hrubé chybě Michala Weisse, vstřelili vyrovnávací gól. Do poločasu se nám podařilo vstřelit ještě jeden gól po přímém kopu Tondy Navrátila. Hlavou míč do branky vstřelil Jirka Judas. Poločas tak skončil 2:1 pro nás. V druhém poločase byly lepší Slavíkovice a mi se spíše spoléhali na brejkové situace. Po další chybě naší obrany jsme dostali druhý gól. Třetí gól našeho týmu vstřelil Zdenek Hrda po tom co míč v souboji s gólmanem vyhrál Jirka Judas. Poslední gól vstřelil hlavou Rosťa Hrnčiřík po dlouhém výkopu Milana Stěničky. Zápas tak skončil 4:2 pro nás, což nás posunulo na druhé místo tabulky. Chtěl bych poděkovat Jirkovi, že nám pomohl. SESTAVA:Stěnička, Sedlařík, Válek, Weiss, Obruča Petr, Hrda, Judas, Navrátil, Pištělka, Šmehlík, Sádlík (Hrnčiřík). BRANKY:Šmehlík, Hrda, Judas, Hrnčiřík.