Radslavice – Švábenice B

11.kolo 20.10.2002 15:00 Radslavice : Švábenice B 3:1 (2:0), Petr Kudlička
Béčko hrálo svůj poslední podzimní zápas na vlnitém hřišti Radslavic. Potěšením pro všechny bylo uzené selátko místních pořadatelů. Zápas pískal totálně neschopný rozhodčí Kalda, který za celý zápas neopustil středový kruh. Hned v úvodu zápasu přišla sprcha v podobě gólu v naší síti po pěkné dalekonosné střele k tyči. Po chvíli na to přišel centr do našeho vápna, kde byli neobsazeni dva hráči a prohrávali jsme 0:2. Hráli jsme velmi špatně. Do poločasu jsme si vytvořili dvě vyložené gólové šance (Skalda, Prďa), které jsme nevyužili. V druhém poločase jsme začali konečně bojovat. Bohužel přišel opět gól v naší síti po přímém kopu, kdy míč na jedné z mnoha vln skočil těsně před Čingim, který již nestihl reagovat 0:3. Bohužel za tohoto stavu a neschopného rozhodčího se s tímto stavem nedalo mnoho dělat. Nakonec čestný gól vstřelil Petr Kudlička. Míč dorazil, po střele Jarka Dolečka z velkého úhlu, z brankové čáry do prázdné branky. Je to první Kudlův oficiální gól v životě. Poslední zápas jsme tak prohráli 1:3. V tomto zápase jsme vůbec nebojovali a skoro úplně celý vypustili. Podle mě jako jediný zabojoval Kukin. SESTAVA: Knap, Kuška, Šebesta (Dobeš), Kozák, Radek Obruča, Michal Novotný, Kříž, Kudlička, Šmehlík, Doleček, Skácel. BRANKY: Petr Kudlička