Račice – Švábenice B

6.kolo 15.9.2002 16:00 Račice : Švábenice B 2:2 (1:0), Jaromír Doleček, Milan Šebesta
Béčko jelo na hřiště posledních Račic. Z minulého zápasu byl zraněný Čingi. Do branky šel Laďa Kuška a zachytal skvěle. Speciální taxi Michal Weiss musel být přistaven pro Kukina, protože měl sen, že vyhrajeme 6:1 a nějak se zapomněl dostavit k odjezdu na zápas. Za silného protivětru jsme odehráli otřesný první poločas, kde jsme po zbytečné chybě v obraně inkasovali první gól. Hráli jsme hrozně. Poločas tak skončil 1:0 pro Račice. Do druhého poločasu už nastoupil také zasněný Kukin. Všichni čekali obrat v zápase za pomoci větru. Asi nefoukal dostatečně, protože jsme dostali druhý gól. Radži se snažil od lajny všechny vyburcovat. Nakonec po dlouhém pasu se k míči dostal průbojný Dolek a nedal gólmanovi Račic šanci. 2:1. Posledních 20 minut bylo v naší režii. Račice se nedostaly za půlku. Vyrovnání nakonec přišlo v posledních sekundách zápasu, po rohu Koziny a levačce předsedy Bestě. Zápas tak skončil 2:2. SESTAVA: Kuška, Kozák, Šebesta, Kudlička, Michal Novotný, Radek Obruča, Kříž, Gabrišák (Šmehlík), Frgál (Vraťa Novotný), Doleček, Skácel. BRANKY: Jaromír Doleček, Milan Šebesta.