Račice – Švábenice B

16.kolo Račice -Švábenice B 1:3

Béčko je na tom opačně jak áčko. Venku neustále vyhrává a doma zatím vždy prohrálo. Tentokrát se přivezly body s Račic. Vyhráli jsme 3:1 po poločase 1:0. První gól, po centru Romana Kouřila, vstřelil nádherně z voleje Petr Šiška (Peťo máš to tady:-)) pod břevno. Bylo to těsně před koncem prvního poločasu, který skončil 1:0. Je třeba říct , že jsme začali hrát fotbal až posledních 15 minut první půle. Na začátku druhého poločasu jsme po přímém volném kopu obdrželi gól. Jako vždycky jsme nebyli schopni doběhnout vyražený míč brankářem. Pak se Račice zhroutily a po centru Jarka Dolečka do vápna dal Miloš Skácel druhý gól. Je třeba říct, že v tuto chvíli ve vápně byl jeden hráč Račic a čtyři naši hráči. Nakonec sám Jarek Doleček z hranice šestnáctky bombou doprostřed brány pod břevno završil na zasloužených 3:1. Zbytečnou žlutou kartu po zakopnutí míče obdržel Peťa Šiška, kterého bych jinak pochválil. Pochvalu si výjimečně zaslouží taky Roman Kouřil.