Pustiměř – Švábenice

19.kolo 28.4.2002 Pustiměř:Švábenice 1:0
Áčko hrálo v Pustiměři, kde se nám snad nikdy nepodařilo vyhrát. Tahle tradice zůstala zachována i tentokrát. Hrál se celkem vyrovnaný fotbal za nepříjemného větru na pěkném trávníku. Opět jsme nehráli vyloženě špatný fotbal, ale nedokážeme akci dotáhnout do konce. V úvodu měl vyloženou šanci Lukáš Hladký, ale nedokázal ji využít. Moc vyložených šancí jsme si vypracovat, podle ostatních utkání, nedokázali. Pustiměř žádnou ani neměl. ale stejně po nedorozumění a chybě naší obrany se ocitl sám před gólmanem hráč Pustiměře a vsítil gól. Poločas jsme tak prohráli 0:1. V druhém poločase se obraz hry vůbec nezměnil a žádnou opravdu vyloženou šanci ke vstřelení gólu jsme neměli. Vše končilo na hranici velkého vápna. Zápas tak skončil další naší jarní prohrou, tentokrát 0:1. SESTAVA: Trněný, Sedlařík, Dvořák, Šiška, Weiss, Válek, Hrda, Navrátil (Punčochář), Hanák (Vraťa Novotný), Lukáš Hladký (Hrnčiřík), Petr Novotný.