Pustiměř – Švábenice

14.kolo 30.3.2003 15:00 Pustiměř : Švábenice 2:1 (2:1),
Áčko v prvním zápase si zahrálo na škváře v Pustiměři. Již se stalo pravidlem, že z Pustiměři si body nevozíme a nejinak tomu bylo i tentokrát. Prohrávali jsme 0:1. Pak po samostatné akci Michala Hladkého jsme vyrovnali na 1:1. Vytvořili jsme si několik tutovek, ale nic jsme z toho nedali. Podle pravidla nedáš dostaneš jsme z brejku dostali druhý gól. Poločas tak skončil 1:2 v náš neprospěch. Druhý poločas bych hodnotil jako boj v černém prachu v kterém se míč i hráči občas ztratili, že nebyli vidět. Branka již nepadla. Zápas tak skončil naši prohrou 1:2. SESTAVA: Indra, Weiss, Dvořák (Hladký Jan), Hanák, Válek Miroslav, Novotný Petr, Kouřil, Válek Vít, Michal Hladký (Gabrišák), Stěnička, Novák Tomáš. BRANKY: Hladký Michal